تجهیزات شبکه

داکت و ترانک سوپیتا – معرفی شرکت سوپیتا و بررسی محصولات آن

خرید کابل شبکه

 

شرکت سوپیتا

 

معرفی شرکت سوپیتا

شرکت ایرانی تولیدی و صنعتی سوپیتا در سال 1362 در شهر صنعتی البرز تاسیس گردید. سوپیتا فعالیت خود را با تولید ظروف بادی و سپس تولید لوله‌های پی وی سی آغاز نمود. فعالیت در زمینه‌های مختلف از جمله صنایع ساختمانی، برق، حمل و نقل و مرغداری از دیگر زمینه‌های کاری این شرکت بوده و می‌باشد. تولید داکت 2 و 2.5 برای اولین بار در ایران شروع گسترش کار این شرکت بود.

با تغییرات صورت گرفته در هیات مدیره شرکت در بهمن ماه سال 1384 این شرکت اقدام به افزایش تنوع محصولات با بالاترین کیفیت، قیمت مناسب و همچنین تغییر طراحی بسته‌بندی‌های خود نمود. از مهمترین محصولات ارائه‌شده توسط Soupita می توان به تولید ترانک در سایزهای 50*80، 50*100 و 50*150، پارتیشن و کلیه قطعات جانبی ترانکینگ، برای اولین بار در ایران اشاره نمود. این محصولات دارای کیفیت مناسبی هستند و مطابق با استانداردهای جهانی می‌باشد.

طراحی نوع جدید درب داکت جهت استحکام در سایزهای بالا، تغییر نوع پرس در داکت‌های شیاردار و نصب پارتیشن ترانک بر روی داکت‌های 6 و 9 از دیگر قابلیت‌های محصولات این شرکت می‌باشد.

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات در مورد انواع داکت و ترانکینگ دارید لطفاً به مقاله‌های مربوط در دسته بندی ترانکینگ مراجعه فرمائید.

برای اینکه بیشتر با ترانک آشنا بشید، مقاله ترانکینگ چیست را بخوانید.

 

محصولات شرکت سوپیتا

    1. داکت ساده سوپیتا

داکت ساده این برند در شاخه‌های دو متری تولید می‌شود و از اندازه ۱۰*۱۰ میلی متر تا ۶۰ * ۹۰ میلی متر موجود هستند. این نوع داکت‌ها در انواع ساده، چسب‌دار و طرح چوب تولید می‌شوند و از کیفیت مناسبی برخوردارند.

    2. داکت شیاردار سوپیتا

داکت شیاردار سوپیتا در شاخه‌های دو متری عرضه می‌شود و از اندازه ۳۰*۳۰ تا ۶۰*۹۰ موجود هستند. این نوع داکت در رنگ‌های سفید، طوسی و آبی تولید می‌شود.

    3. داکت زمینی

داکت زمینی در شاخه‌های دو متری عرضه می‌شود و دارای ابعاد ۱۲*۵۰ تا ۲۰*۹۰ و در رنگ های سفید، خاکستری و همچنین طرح چوب موجود هستند.

انواع ترانک شرکت سوپیتا

     1. ترانک 50*150

ترانک 50*150 سوپیتا در دو طرح ساده و طرح چوب در شاخه‌های دو متری و بسته‌بندی شش شاخه‌ای عرضه می‌شود و در انواع درب پهن، برای استفاده در مسیرهای اصلی ترانک سوپیتا عبورکابلها و درب دو تکه، جهت نصب دو ردیف پریز یا سگمنت‌های شبکه موجود است.

     2. ترانک 80*50

ترانک 50*80 سوپیتا در دو رنگ سفید و طرح چوب در شاخه‌های دو متری تولید شده و مناسب محل‌هایی است که حجم کابل کشی کمی دارند. این نوع ترانک در بسته‌بندی‌های 20 متری، (10 شاخه 2 متری) موجود می‌باشند.

    3. ترانک 100*50

ترانکینگ 50*100 سوپیتا در دو طرح سفید و طرح چوب در شاخه‌های دو متری عرضه می‌شود و مناسب محل‌هایی با حجم کابل کم می‌باشند. این نوع ترانک در بسته‌بندی‌های 16 متری، (8 شاخه 2 متری) موجود می‌باشند.

متعلقات ترانک

متعلقات ترانک شامل پارتیشن، سه راهی، زانوی تخت، زانوی داخل، زانوی خارج، قطعه اتصال، بست انتهایی و ماژول‌های 45*45 یک، دو و سه خانه می‌شود که همه این موارد را شرکت سوپیتا تولید می‌کند.

تجهیزات برق و شبکه شرکت سوپیتا

تجهیزات برق و شبکه این شرکت شامل انواع پریز (در رنگ‌های سفید، قرمز، سبز، نارنجی و طرح چوب)، کلید باریک و پهن، شاسی باریک و پهن، قاب باریک و پهن کیستون، کادر فلزی چنگکی، باکس روکار، نگهدارنده کابل، باکس کفی ۱۸ ماژول و پچ پنل می‌شود.

خرید تجهیزات پسیو شبکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا