شبکه

یک ماه سرویس رایگان فضای کولوکیشن، به مناسبت افتتاح دیتاسنتر دنا

خرید کابل شبکه

افرانت، به مشتریانی که در بازه زمانی 29 مهر تا 15 آبان سال 1402، حداقل 6 ماه فضای کولوکیشن خریداری کنن، یک ماه فضای کولوکیشن رایگان ارائه میده.

شرکت خدمات نرم افزاری و سرویس‌های اینترنتی افرانت که در حال حاضر میزبان کسب و کارهای بزرگی مثل دیجی کالا، اسنپ، کافه بازار، دیوار، تپسی، کارگزاری‌ها و غیره هست به مناسبت 26مین سالگرد آغاز به کار خود در 29 مهر، پنجمین دیتاسنتر خود به اسم “دنا” رو در غرب تهران افتتاح کرد. به همین مناسب به مشتریانی که طی 15 روز آینده حداقل شش ماه فضای کولوکیشن خریداری کنن، یک ماه سرویس رایگان از فضای کولوکیشن ارائه میده.

سرویس فضای کولوکیشن (Collocation)، به معنی اجاره فضای داخل رک هست و صاحبان سرور که فضا و اینترنت لازم برای استقرار سرور خودشون ندارن، با استفاده از این سرویس از فضای فیزیکی، اینترنت و برق پایدار بهره‌مند میشن. 

دیتاسنتر جدید افرانت افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی افرانت که از سال 1376 فعالیت خودش رو در حوزه خدمات اینترنتی آغاز کرد، با پیشرفت‌های روزافزون و رضایت مشتریان در سال 1379 ایستگاه زمینی ماهواره‌ای رو افتتاح نمود، در سال 1387 خدمات دیتاسنتر رو به مجموع خدمات خود اضافه کرد و در سال 1395 دیتاسنتر ابری در لیست خدمات این مجموعه قرار گفت.

مجموع خدمات افرانت در حال حاضر شامل ارائه خدمات و راهکارهای مبتنی بر دیتا شامل پهنای باند اینترنت، شبکه انتقال، خدمات ارتباطی، دیتاسنتر، خدمات ابری برای سازمان‌ها و کسب‌وکارها به‌عنوان یکی از ارکان اصلی شبکه ملی اطلاعات و اینترنت در کشور هست. در جهت ارائه کیفیت بالای خدمات و پاسخ به نیازهای روزافزون مشتریان، پنجمین دیتاسنتر بزرگ افرانت هم تاسیس شد.

دنا، دیتاسنتر جدید افرانت به چندین رک شبکه 45 یونیت و امکان ارائه برق 16 تا 32 آمپر برای هر رک مجهز شده. علاوه بر اون تهویه و برق پایدار و مطمئن، پشتیبانی امنیتی و امکان ارائه خدمات تکمیلی، پهنای باند حائز توجه، حداکثر سطح ممکن از SLA و کیفیت بی‌نظیر خدمات با ضریب اطمینان 99.9%، پشتیبانی ۲۴ ساعته، آپ لینک و پورت های 1G و 10G از برتری‌های دیتاسنتر دنا نسبت به رقبا هستن.

خرید تجهیزات پسیو شبکه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا