گوناگون

اولین کامیون نیمه سنگین الکتریکی دیملر آماده تست است

خرید کابل شبکه

کمپانی دیملر مدت‌هاست که مشغول صحبت درمورد کامیون های الکتریکی خودش است و اکنون با تمام قوای خودش آماده است که اولین نمونه از این کامیون‌ها را به بازار عرضه کند. این خودروساز دو نمونه اولیه این کامیون نیمه سنگین الکتریکی را آماده کرده است و قرار است به زودی به آن‌ها را به مشتریان خودش تحویل دهد. البته این دو کامیون مدل‌های نهایی نیستند و بخشی از ناوگان خلاقیت Freightliner می‌باشند اما در ماه آگوست در دنیای واقعی تست و بررسی خواهند شد.

eCascadia نسخه‌ی الکترونیکی کامیون‌های محبوب Freightliner هستند. محدوده عملیاتی این سری از کامیون‌های Freightliner خیلی خوب نیست و با یکبار شارژ فقط می‌توانید فقط مسافت 400 کیلومتر را با آن‌ها طی کنید. البته می‌توانید برای مصارف بین‌شهری و حتی بین استانی هم از این کامیون های الکتریکی استفاده کنید. با این حال طول عمر باتری این کامیون هنوز به صورت دقیق مشخص نشده است و یکی از وظایف ناوگان خلاقیت هم همین است. دیملر در حال سنجش این موضوع است که آیا این کامیون‌ها می‌توانند در شرایط واقعی هم عملکرد قابل قبولی داشته باشند یا خیر! همچنین تمام نکاتی هم که در تست‌های عملکرد این دو مدل اولیه دیده شود، روی طراحی نهایی کامیون های الکترونیکی Freightliner تاثیرگذار خواهد بود.

عرضه این کامیون های الکتریکی یکی از نقاط عطف کمپانی دیملر خواهد بود. حتی در صورتی که این کامیون‌ها عملکرد خیلی خوبی هم نداشته باشند، قبل از عرضه کامیون‌های الکترونیکی تسلا، دیملر توانسته است کامیون‌های خودش را مورد تست قرار دهد. دیملر اکنون می‌تواند قبل از اینکه این دو کامیون التریکی را به خط تولید خودش اضافه کند، آن را به مشتریانی عرضه کند که علاقه‌مند هستند عملکرد کایون های الکتریکی را در دنیای واقعی ببینند.

خرید تجهیزات پسیو شبکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا