کامپیوتر و لپ تاپ

AMD نشریات را برای حضور در رویداد 6 نوامبر دعوت کرد

خرید کابل شبکه

AMD با ارسال دعوت‌نامه به نشریات دنیای فناوری، از رویداد مهمی در هفته‌ی آینده خبر داد.

ساعاتی پیش غول دنیای فناوری با ارسال دعوت‌نامه‌ای به نشریات دنیای فناوری، از آن‌ها برای شرکت در رویدادی با نام Next Horizon دعوت کرد. طبق قوانین ایالات متحده هر شرکتی در صورتی که خود را برای ارایه‌ی اطلاعات مهمی آماده می‌کند، باید به ارسال اطلاعیه‌ی اقدام کند. بدین ترتیب می‌توان به اهمیت بالای رویداد هفته‌ی آینده‌ی AMD در تاریخ ۶ نوامبر (۱۵ آبان) پی برد.

از طرفی دیگر می‌توان از نام کنفرانس هفته‌ی آینده AMD، به اهمیت بالای آن پی‌ برد. پیش‌تر و در سال ۲۰۱۶ زمانی که غول دنیای تراشه‌های کامپیوتری خود را آماده‌ی معرفی معماری Zen و پردازنده‌های رایزن می‌کرد، نقشه‌ی راه و محصولات جدید خود را در کنفرانسی با نام New Horizon معرفی کرد. حال با توجه به نام کنفرانس می‌توان به رونمایی از معماری جدید AMD و پردازنده‌های متناسب با آن پی برد.

طبق نقشه‌ی راه پیشین AMD، این شرکت خود را آماده‌ی عرضه‌ی گسترده‌ی پردازنده‌های ۷ نانومتری با معماری Zen 2 در سال ۲۰۱۹ می‌کند. پردازنده‌های رایزن دسکتاپ و موبایل، نمونه‌های سرور اپیک و پردازنده‌های گرافیکی ۷ نانومتری با معماری وگا (یا احتمالا نمونه‌ی به‌روز شده‌ی آن با نام نیوی NAVI)، جدیدترین محصولاتی است که پیش‌بینی می‌شود سال آینده در سبد محصولات AMD قرار داشته باشند. این در حالی است که هیچ یک از این پردازنده‌ها هنوز به صورت رسمی معرفی نشده‌اند و تنها گمانه‌زنی‌هایی در مورد این پردازنده‌ها در رسانه‌ها منتشر شده است.

AMD ZEN+

به تازگی یکی از مدیران روابط عمومی AMD به ارایه‌ی جزئیات اندکی از محتوای کنفرانس پیش‌روی این شرکت، پرداخته است. به گفته‌ی وی، سه‌شنبه‌ی آینده جزئیاتی از محصولات و فناوری‌های جدید AMD بر پایه‌ی لیتوگرافی پیشرفته‌ی ۷ نانومتری رونمایی خواهند شد که نمونه‌های مخصوص دیتاسنتر و سرورها بخش بزرگی از این مراسم را به خود اختصاص خواهند داد.

 

منبع: زومیت

5/5 - (1 امتیاز)
خرید تجهیزات پسیو شبکه
خبرنامه
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات
دکمه بازگشت به بالا