موبایل و تبلت

جریمه پرسنل هواوی به دلیل استفاده از اپل آیفون

خرید کابل شبکه

رقابت میان هواوی و اپل در سال های اولیه فعالیت برند چینی دور از ذهن بود و به هیچ وجه چنین جایگاهی برای هواوی قابل تصور نبود. اما شرایط رقابت این دو برند به طور کامل تغییر کرده و اکنون هواوی از نظر میزان فروش در جایگاه بالاتری نسبت به Apple قرار دارد و اختلاف میزان فروش آنها در حال افزایش است. طبق آمار پایانی سال 2018، برند کره ای سامسونگ بیشترین دستگاه گوشی هوشمند را به فروش رسانده و هواوی در جایگاه دوم قرار دارد. با وجود رقابت نزدیک سامسونگ و هواوی برای حفظ یا تصاحب عنوان پر فروش ترین برند، چینی ها نگاه ویژه ای به گوشی های iPhone اپل دارند و حساسیت عجیبی نسبت به دست پرورده های تیم کوک وجود دارد.

جریمه پرسنل هواوی به دلیل استفاده از آیفون

دو کارمند شرکت هواوی به مناسبت کریسمس و تبریک سال نوی میلادی اقدام به توئیت برای این منظور کردند، اما توئیت آنها توسط گوشی آیفون شخصی صورت گرفته است. توییتر هم به سادگی نوع دستگاه نویسنده پیام را نمایش می دهد و به این ترتیب مدیران ارشد کمپانی تصمیمی قاطع اتخاذ کردند تا چنین اتفاق شرم آوری بار دیگر رخ ندهد. هر چند آژانس شبکه های اجتماعی Huawei مورد سرزنش مدیران ارشد قرار گرفته اما دو کارمند نگون بخت شامل جریمه سنگینی شدند.

دو کارمند Huawei در مرحله اول به پرداخت جریمه 700 دلاری (5000 یوآن چین) محکوم و برای تکمیل تنبیه آنها، تخفیفات خرید محصولات این برند قطع شده و به مدت 12 ماه از دریافت هر نوع پروموشن محروم شدند. به نظر می رسد که Huawei با سخت گیری وحشتناک خود قصد داشته تا چنین رویدادی پس از این رخ ندهد و کارمندان در خصوص حساسیت موضوع توجیه شوند. هواوی در سال 2018 موفق به فروش 54.2 میلیون دستگاه گوشی شد که رشد سالانه 40 درصدی را برای آنها به ارمغان آورده است.

خرید تجهیزات پسیو شبکه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا