فناوری

آموزش ساخت اکانت فیس بوک (Facebook)

خرید کابل شبکه

در دنیای امروزی، نمی توان جایگاه شبکه های اجتماعی که توانسته زندگی تمام مردم جهان را تغییر دهد را انکار کنیم. یکی از محبوب ترین و پر کاربرد ترین شبکه های اجتماعی که تا به امروز استفاده های فراوانی از آن شده است، فیس بوک نام دارد. فیس بوک که در اوایل قرن 21 پا به عرصه فضای مجازی گذاشت، توانست طرفداران زیادی را در سراسر جهان به خود جذب کند. در ایران نیز این موضوع کاملا صادق است و حتی تا به امروز خیلی ها از اکانت فیس بوک خود برای برقراری ارتباط یا تبلیغات از آن استفاده می کنند.

ما در این مقاله به شما طریقه ساخت اکانت فیس بوک را به طور کامل آموزش می دهیم.

 

ساخت اکانت فیس بوک

ورود به صفحه نخست

برای شروع ساخت اکانت فیس بوک، ابتدا می بایست به صفحه اصلی سایت فیس بوک یعنی facebook.com مراجعه کنید. این بخش به زبان پارسی تنظیم گردیده و در صورت تمایل می توانید آن را به انگلیسی بازگردانید.

 

acc-facebook-page
همانطور که در شکل پیداست، برای ساخت اکانت فیس بوک می بایست قسمت سفید رنگ یا نام نویسی را پر نمایید تا ساخت اکانت فیس بوک شما شروع شود. شما می بایست نام، نام خانوادگی، شماره تلفن یا ایمیل، انتخاب یک گذر واژه یا رمز عبور، روز تولید و جنسیت خود را تعیین نمایید.

 

وارد کردن کد ارسالی

بعد از آن که مرحله اول مبنی بر دادن اطلاعات اولیه را نمودید، برای شما یک کد ارسال می گردد. دقت کنید که اگر شما شماره تلفن خود را داده باشید، این کد برای موبایل شما ارسال می گردد ولی اگر ایمیل خود را در صفحه نسخت وارد کرده اید، پس برای ایمیلتان کد ارسال می گردد.

 

code-asked

پس از ورود کد ارسالی، شما به مرحله بعد ارجاع داده می شوید.

 

ارسال ایمیل

 

ایمیل اکانت فیس بوک

 

بعد از آنکه کد را وارد نمودید، برای شما یک ایمیل ارسال می گردد و در این ایمیل شما می توانید به صفحه اکانت فیس بوک خود دسترسی داشته باشید. همانطور که در عکس پیداست، شما می بایست گزینه “شروع کنید” را کلیک کنید.

 

صفحه اکانت فیس بوک

بعد از کلیک بر روی “شروع کنید”، صفحه اکانت فیس بوک شما باز می گردد و شما در این صفحه می توانید اطلاعات کامل تری را برای اکانت خود اضافه کنید.

 

acc-of-personal-fb

شما می توانید ایمیل های جدیدی را برای افزایش امنیت اکانت فیس بوک خود لحاظ کنید تا در مواقع ضروری از آن استفاده کنید. از طرف دیگر، می توانید بر روی گزینه یافتن دوستان کلیک کنید تا دوستان و آشنایانتان را به اکانت فیس بوک خود اضافه کنید.

 

اکنون ساخت اکانت شما به پایان رسیده و می توانید از آن استفاده نمایید. دقت کنید که هر موقع دوست داشتید می توانید اطلاعات اکانت خود را تغییر بدهید.

خرید تجهیزات پسیو شبکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا