کامپیوتر و لپ تاپ

کارت گرافیک اینتل زودتر از موعد معرفی می شود

خرید کابل شبکه

اینتل در حال حاضر تأیید کرده است که بر روی کارت گرافیک اختصاصی خود کار می کند، اما گزارش های جدید حاکی از آن است که معرفی پردازنده گرافیکی اینتل ممکن است زودتر از آنچه تصور می شد اتفاق بیفتد. در صورت معرفی شدن این پردازنده گرافیکی و ورود اینتل به این بازار، زنگ خطر برای بازیگران اصلی این بازار از جمله انویدیا به صدا در خواهد آمد.

نام غیررسمی کارت گرافیک اینتل «Arctic Sound» است. بنابر ادعای وبسایت DigiTimes اینتل از این GPU در مراسمی که در دسامبر برگزار می شود رونمایی خواهد کرد. در این کنفرانس اینتل از برنامه های آینده خود خواهد گفت و در صورت وجود چنین رویدادی Arctic Sound در مرکز توجهات قرار خواهد گرفت.

 

کارت گرافیک اینتل

هم اکنون اطلاعات کمی در مورد کارت گرافیک اینتل وجود دارد، اما بر اساس گزارش ها ساخت آن یک قدم مهم دیگر از اینتل برای ورود به بازار بازی های رایانه ای است. همچنین این اقدام می تواند جایگاه اینتل را در صنعت هوش مصنوعی مستحکم کند. 

با این که خبر معرفی کارت گرافیک اینتل هیجان انگیز است اما باید چند نکته را مد نظر قرار داد. نخست این که، حتی اگر گزارش DigiTimes درست باشد، مشخص نیست که آیا کنفرانس اینتل خصوصی خواهد بود یا عمومی. دوم این که، هیچ یک از اطلاعات منتشر شده را تاکنون شرکت اینتل تأیید نکرده است و بهتر است کمی هم در مورد آن ها تردید داشته باشیم. 

به هر حال ما اکنون در ماه دسامبر قرار داریم و دیر یا زود به اطلاعات دقیقی در مورد کارت گرافیک اینتل دست خوایم یافت. اگر اینتل در ماه دسامبر از این محصول جدید رونمایی نکند به احتمال قوی این اتفاق در نمایشگاه CES 2019 خواهد افتاد. چرا که پیش تر آنتونی گارفا گزارش داده بود که ممکن است اینتل از یک کارت گرافیک قدرتمند در این نمایشگاه معتبر رونمایی کند. 

 

منبع: TechSpot

3/5 - (2 امتیاز)
خرید تجهیزات پسیو شبکه
خبرنامه
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات
دکمه بازگشت به بالا