موبایل و تبلت

جایگزینی سامسونگ سری گلکسی M با سامسونگ سری J و C

خرید کابل شبکه

سامسونگ در پی آن است تا سری جدید گوشی‌هایش را با نام گلکسی M روانه‌ی بازار کند؛ هنوز نام دقیق نخستین گوشی‌های سری گلکسی M مشخص نشده است.

در ساعات اولیه‌ی امروز، گزارشی غیررسمی مبنی بر ساخت سری گوشی‌های جدید گلکسی M توسط سامسونگ منتشر شد؛ به‌دنبال انتشار این خبر، وب‌سایت SamMobile مدعی شد که پس از انجام یک‌سری تحقیقات، مطلع شده است که هم‌اکنون حداقل دو گوشی از سری گلکسی M سامسونگ در حال ساخت هستند.

گفته می‌شود که سری گلکسی M در حقیقت قرار است نفس تازه‌ای به گوشی‌های اقتصادی این شرکت کره‌ای بدمد و جایگزین سری گوشی‌های گلکسی J، گلکسی On و گلکسی C شود. 

تاکنون از نام دقیق نخستین گوشی‌های سری گلکسی ام سامسونگ سخنی به میان نیامده است، اما طبق ادعای SamMobile، این اسمارت‌فون‌ها دارای شماره مدل SM-M205F و SM-M305F هستند. گفتنی است که در گزارشِ تاییدنشده‌ای، از این گوشی‌ها به‌عنوان گلکسی M20 وگلکسی M30 یاد شده است. 

ظاهرا گوشی‌های بیشتری از سری گلکسی M در دست ساخت هستند؛ در ضمن گفته می‌شود که این سبک نام‌گذاری (گوشی‌هایی که دارای اعداد دو رقمی در اسم‌شان هستند؛ نظیر گلکسی M20) قرار است به گوشی‌های سری گلکسی A هم تعمیم داده شود. با این‌همه فراموش نکنید که هیچ‌یک از این اسامی هنوز به‌صورت رسمی تایید نشده‌اند و ممکن است این گوشی‌ها به‌صورت گلکسی M20 و M30 نام‌گذاری نشوند.

ظاهرا گوشی SM-M205F در دو مدل جداگانه با ۳۲ و ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی داخلی و گوشی SM-M305F با ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی عرضه خواهند شد. در ضمن گفته می‌شود که هر دوی این گوشی‌ها در کنار مدل تک‌سیم‌کارت (برای برخی کشورهای خاص) دارای مدل‌های دو سیم‌کارت نیز خواهند بود. تاکنون از تاریخ عرضه و قیمت گوشی سامسونگ گلکسی M صحبتی به میان نیامده است.

 

منبع: زومیت

خرید تجهیزات پسیو شبکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا