ویندوز

به روز رسانی ویندوز 10 بیلد 1809 با رفع مشکلات آغاز شد

خرید کابل شبکه

مایکروسافت پس از انتشار بروزرسانی ماه اکتبر ویندوز 10 با شماره ساخت 1809 متوجه بروز مشکلاتی برای کاربران متعددی در سراسر جهان شد. برخی از کاربران پس از بروزرسانی سیستم عامل خود به بیلد 1809 متوجه از دست رفتن اطلاعات خود روی درایوهای ذخیره‌سازی شدند و مایکروسافت به دلیل گستردگی بروز مشکل، انتشار آپدیت جدید خود را متوقف کرد.

اگر می‌خواهید Build Number یا همان بیلد ویندوز را پیدا کنید، مقاله «پیدا کردن Build Number» را مطالعه کنید.

به این ترتیب آخرین بروزرسانی منتشر شده توسط مایکروسافت، بیلد 1803 بود که پیش از این ارائه شده بود. اما پس از بررسی‌های صورت گرفته توسط مایکروسافت و برطرف‌سازی مشکلات بیلد 1809، در نهایت بروزرسانی جدید ویندوز در دسترس کاربران قرار گرفت. در حال حاضر برای بروزرسانی سیستم عامل ویندوز 10 به آخرین بیلد منتشر شده، باید عضو رسانه‌های رسمی و ثبت‌شده در بانک اطلاعاتی مایکروسافت باشید، یا اینکه به صورت دستی بیلد 1809 را دانلود و سپس نصب کنید.

بیلد 1809 ویندوز

در حقیقت مایکروسافت آپدیت خودکار را برای جدیدترین بیلد ویندوز 10 غیرفعال کرده تا اقدامات بیشتری برای امنیت اطلاعات کاربران به کار گرفته شود. مایکروسافت به این نکته اشاره کرده که از این پس آپدیت‌های ویندوز 10 با سیاست جدید (انتشار فوری برای مدیا و نصب به صورت دستی) و سپس آپدیت خودکار منتشر می‌شود.

فناوری ردیابی پرتو ویندوز 10 برای کارت های گرافیک

بیلد 1809 ویندوز یک ویژگی جدید برای گیمرها ارائه می‌دهد که به صورت اختصاصی برای کاربرانی که از کارت گرافیک‌های جدید انویدیا بهره می‌برند، کاربرد دارد. کارت گرافیک‌های سری RTX 2000 انویدیا از فناوری ردیابی پرتو یا Ray Tracing برخوردارند که سبب بهبود نوردهی و طبیعی‌تر شدن محیط بازی می‌شود و مایکروسافت در آپدیت جدید ویندوز 10، این قابلیت را برای کاربران خود ارائه می‌دهد.

خرید تجهیزات پسیو شبکه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا