بازی هاموبایل و تبلت

معرفی بازی اندروید – 10 بازی سرگرم کننده برتر اندروید

خرید کابل شبکه

اگر که شما هم جز افرادی هستین که خودتون را با بازی سرگرم می‌کنین، حتما بازی‌های زیادی را نصب کردین. بعضی از این بازی‌ها ممکنه در تبلیغ جذاب باشن اما، وقتی نصب می‌کنین، می‌بینین که خوب نیستن. ما تصمیم داریم با معرفی بازی اندروید شما را از شر بازی‌های کسل کننده راحت کنیم. ما می‌خواهیم چند تا از بهترین و جذاب‌ترین این بازی‌ها را به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشین تا با اون‌ها به طور کامل آشنا بشین.

معرفی بازی اندروید

بهتره بدونین که اغلب ‌بازی‌ها اول در کامپیوتر بودن و گیمرها با اون‌ها بازی می‌کردن. اما، به مرور زمان و با استقبال زیاد مردم، نسخه موبایلی و اندرویدی اون‌ها هم ساخته شده است. اگر به دنبال بازی خوب و هیجان انگیزی هستین، باید اول با همه اون‌ها آشنا بشین. در واقع شما باید با بررسی بازی اندروید تشخیص بدین که اون بازی مناسبه یا نه. بعضی از بهترین، هیجان انگیزترین و جذاب‌ترین اون‌ها را در ادامه به شما معرفی می‌کنیم.

برای دانلود این بازی‌ها از یک پلتفرم امن استفاده کنی. گوگل پلی فضای امنی برای دانلود برنامه و بازی‌ها است. اگر با این پلتفرم آشنایی ندارید مقاله گوگل پلی چیست و چرا به آن نیاز دارید ؟ را مطالعه کنید

1. PUBG Mobile

لازمه بدونین که این بازی اولین بار در مارس سال 2017 برای کامپیوترها ساخته شده. چون محبوبیت خیلی زیادی بین گیمرها داشته، تصمیم گرفتن که نسخه اندروید و ios اون را هم بسازن. این بازی به دلیل گرافیک خیلی خوبی که داره، جزو بهترین و برترین بازی‌های اندروید است. شما می‌تونین این بازی را دانلود کنین و تنهایی یا با دوستانتون در گروه‌های دو یا چهار نفره، بازی کنین. محتوای این بازی، جنگیه و تا امروز، بیشتر از 400 میلیون نفر اون رو نصب کردن و دارن باهاش بازی می‌کنن.

شما اول داخل یک هواپیما هستین و با کمک یک چتر نجات در یک جزیره فرود میاین. بعد از فرود، باید تکی یا با کمک گروه‌های دو یا 4 نفره با 99 بازیکن دیگر بجنگین. اول بازی شما هیچ سلاحی ندارین پس، باید سراغ جعبه‌ها برین و از داخل اون‌ها تفنگ و لباس و … بردارین. این جعبه‌ها را هواپیماها در طی بازی به زمین پرتاب می‌کنن که شما باید سریع به سراغ اون‌ها برین و تجهیزات را از داخل اون‌ها بردارین. در آخر، هر گروه یا بازیکنی که زنده بمونه برنده است.

PUBG-Mobile
PUBG-Mobile

2. Call of Duty Mobile

در لیست معرفی بازی اندروید ما، کال اف دیوتی، یکی از بازی‌هایی است که ممکنه قبلا در کامپیوتر و کنسول بازی کرده باشین. این بازی اولین بار در سال 2003 برای کامپیوترها ساخته شد. اما بعد از چند سال، یعنی در سال 2019 نسخه موبایلی اون هم ساخته شد. گرافیک کال اف دیوتی، یکی از بهترین گرافیک‌هاست و محتوای اون، نبردی و جنگی است. از سال انتشار اون یعنی 2019 تا به امروز، بیشتر از 270 میلیون نفر کال اف دیوتی را دانلود کردن.

شما می‌تونین این بازی را تنهایی انجام بدین و یا با دوستانتون گروه‌های دو یا چهار نفره تشکیل بدین و بازی کنین. این بازی، حالت‌های مختلفی داره که بعضی از اون‌ها شامل: حالت ساده، حالت پیشرفته، حالت زامبی‌ها و… هستن. نسخه موبایلی این بازی 12 تا نقشه داره که در هر کدام از اون‌ها باید با افراد مختلفی بجنگین. در طی بازی شما می‌تونین چند تا اسلحه مختلف انتخاب کنین که یکی از اون‌ها اسلحه اولیه و دیگری اسلحه ثانویه است.

Call of Duty Mobile
Call of Duty Mobile

3. Asohalt 9

اگر که شما به بازی‌های اتومبیلرانی علاقه دارین، این بازی برای شما خیلی مناسبه. این بازی در سال 2017 ساخته شده و یک سال بعد یعنی در سال 2018 نسخه اندروید اون رو هم ساختن. گرافیک این بازی فوق العاده‌اس و بهتره بدونین که باید در حین انجام این بازی، اینترنتتون روشن باشه. این بازی، ماشین‌های مختلفی مثل: پورشه، فراری، ماشین‌های BMW و… داره. در واقع، در این بازی 111 تا ماشین مختلف داره که شما می‌تونین هر کدوم را که خواستین انتخاب کنین. شما می‌تونین این بازی را نصب کنین و تنهایی یا با چند نفر این بازی را انجام بدین و لذت ببرین. 

Asohalt 9
Asohalt 9

4. Genshin Impact

این بازی، در سال 2020 منتشر شده و سبک ماجراجویی اون باعث شده که حسابی طرفدار داشته باشه. این بازی کاملا رایگانه و تا امروز افراد زیادی اون رو دانلود کردن. محتوای اون ماجراجویی و مربوطه به یک خواهر و برادر، که یکی از اون‌ها توسط یک نیروی شر به گروگان گرفته شده. شما باید راه‌های مختلفی را امتحان کنین تا نجاتش بدین. علاوه بر محتوای این بازی، محیط اون هم عالیه چون کلی دشت و کوه و … داره و حسابی سرگرم کننده است.

شما در این بازی می‌تونین بپرین، بدویین، پرواز کنین و یا حتی مسیرهای مختلفی را انتخاب کنین. لازمه بدونین که این بازی ترکیبی از دو سبک مختلف است که این دو سبک، RPG و Gacha هستن. همه این موارد باعث شدن تا این بازی پرفروش‌ترین بازی سال 2020 باشد. شما هم می‌تونین اون رو نصب کنین و ساعت‌ها بدون خستگی، سرگرم بشین.

Genshin Impact
Genshin Impact

5. ARK: Survival Evolved معرفی بازی اندروید

نسخه اولیه این بازی در سال 2017 برای کامپیوتر بوده و بعد از مدتی، در سال 2018 نسخه موبایلی اون رو هم ساختن. نسخه موبایلی اون، طرفدارای زیادی داره و تا امروز بیشتر از 10 میلیون نفر نصبش کردن. اگر که به دایناسورها علاقه دارین، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما این بازی را نصب کنین. چون: محتوای این بازی مربوط به دایناسورهاست و شما باید در یک جزیره با کلی دایناسور بجنگین.

اول بازی شما هیچ سلاحی ندارین که باهاش با دایناسورها بجنگین. پس، تا جایی که می‌تونین باید ازشون دوری کنین. اما، به مرور می‌تونین سنگ و چوب جمع کنین و با کمک اون‌ها با دایناسورها بجنگین. علاوه بر سنگ و چوب، شما باید طی مراحل مختلف غذا و خوراکی هم جمع کنین. به مرور سلاح‌های جنگیتون زیادتر میشه و می‌تونین با بزرگ‌ترین دایناسورها هم بجنگین.

ARK: Survival Evolved معرفی بازی اندروید
ARK: Survival Evolved معرفی بازی اندروید

6. Crash Bandicoot: On the run

در معرفی بازی اندروید باید به یکی از خاطره انگیزترین و دوست داشتنی‌ترین بازی‌هایی که قبلا در کامپیوتر و کنسول وجود داشت، یعنی کرش اشاره کنیم. کرش، چون طرفدارای زیادی داشته، پس از مدتی نسخه موبایلیش را هم ساختن. سبک این بازی اکشن و برای همه با هر سنی مناسبه. اگر که شما به سبک اکشن علاقه دارین، بهتون پیشنهاد می‌کنیم که حتما این بازی را نصب کنین.

شما در این بازی در نقش کرش باندیکوت قرار می‌گیرین و باید از مسیرهای پر پیچ و خم عبور کنین. در حین عبور از مسیرهای پر پیچ و خم، باید سیب‌های زیادی را جمع آوری کنین. شما در این بازی علاوه بر نقش کرش باندیکوت، می‌تونین در نقش‌های مختلفی مثل کوک باندیکوت و کرانچ باندیکوت هم قرار بگیرین.

Crash Bandicoot: On the run
Crash Bandicoot: On the run

7. Sonic at the Olympic games_ Tokyo 2020 معرفی بازی اندروید

اسم سونیک تا حالا به گوش همه ما خورده و حتما یک بار اون رو با کامپیوتر و یا با گوشی بازی کردیم. سونیک، یکی از بازی‌هایی که قبلا در کامپیوتر و کنسول بوده اما، بعد از مدتی نسخه موبایلی اون را هم ساختن. سونیک مثل کرش، طرفدارای خیلی زیادی چه در قدیم و چه الان داره. این بازی برای همه افراد در هر سنی مناسبه و پیشنهاد می‌کنیم که حتما نصبش کنین. شما در این بازی باید در رشته‌های مختلف مثل: دو، تیراندازی و… در نقش سونیک و دوستانش با بقیه افراد رقابت کنین. در واقع، ماموریت اصلی شما این که با دکتر اگ‌من مبارزه کنین و مسابقات المپیک را نجات بدین.

Sonic at the Olympic games_ Tokyo 2020 معرفی بازی اندروید
Sonic at the Olympic games_ Tokyo 2020 معرفی بازی اندروید

8. معرفی بازی اندروید سایه هیچ

اسم این بازی سایه هیچ که برای همه افراد در هر سنی مناسبه و دانلود اون رایگان است. سبک بازی سایه هیچ، تعاملیه و ساخت کشور ایران( استودیو طاووس) اما، در کل جهان هم منتشر شده است. اگر که شما به این سبک علاقه دارین، بهتره که این بازی را نصب کنین. این بازی، 6 مرحله داره که هر مرحله اتفاقای مختلفی رو به همراه داره. محتوای این بازی مربوط به دو مرد و یک زن به نام پویا، وحید و شکیباست. این دو با وارد شدن به یک کافه اتفاقات زیادی را تجربه می‌کنن که بهتره خودتون با اون‌ها رو‌به‌رو بشین.

این بازی، محتوای عاشقانه و ترسناکی داره که به همین دلیل، طرفداران زیادی داره و تا امروز افراد زیادی اون رو دانلود کردن. بازی سایه هیچ، خیلی لذت بخشه اما، مدت اون نسبتا کوتاه است. سایه هیچ، تونسته جایزه بهترین بازی و بهترین کارگردان رو از منطقه خاور میانه و شمال آفریقا دریافت کند.

معرفی بازی اندروید سایه هیچ
معرفی بازی اندروید سایه هیچ

9. Once Upon a Tower

سبک این بازی، اکشن دو بعدی و برای همه سنین مناسبه و طرفداران زیادی داره. اگر که شما به این سبک علاقه دارین، بهتره این بازی که در لیست معرفی بازی اندروید ما قرار گرفته را نصب کنین. در واقع، شما در نقش یک شاهزاده خانم قرار می‌گیرین که در یک برج دور افتاده زندانی شدین. این شاهزاده خانم منتظر شاهزاده نجیب است. اما این شاهزاده نجیب توسط شوالیه سوزانده شده است پس، شاهزاده خانم باید خودش دست به کار بشه و خودش رو نجات بده.

همون طور که گفتیم شما در نقش شاهزاده خانم در یک برج گیر افتادین که این برج توسط یک اژدها محاصره شده و از این برج مراقبت می‌کنه. پس شما باید تلاش کنین که از طریق روش‌های مختلف، از شر این اژدها خلاص بشین. علاوه بر اژدها، شما باید در طی 12 مرحله، از دست نگهبان‌ها و موجودات مختلفی هم فرار کنین. سلاح شما در این بازی، یک چکش که باید با کمک اون با نگهبان‌ها و موجودات مختلف مبارزه کنین.

Once Upon a Tower
Once Upon a Tower

10. Mr Pumpkin 2: Walls of Kowloon

سبک این بازی معماییه که به همین خاطر، برای بزرگسالان مناسبه. اگر می‌خوایین این بازی را در گوشی خودتون نصب کنین، بهتره بدونین این بازی خیلی سخت اما هیجان انگیز است. شما در این بازی نقش آقای کدو تنبل را دارین که با یک کیف و کلاه باید وارد یک شهر بشین. شهری که قراره وارد بشین، اسمش کاولون که ورود به اون آسون اما، خروج از اون سخته. در واقع شما باید با گشت و گذار در شهر و گوش کردن به صحبت‌های ساکنین، راز بزرگی را کشف کنین. یادتون باشه که برای سریع‌تر راه رفتن در این بازی باید دو بار به قسمت مورد نظر ضربه بزنین.

Mr Pumpkin 2: Walls of Kowloon
Mr Pumpkin 2: Walls of Kowloon

حرف آخر

ما در این مقاله سعی داشتیم با معرفی بازی اندروید و بررسی انواع بازی اندروید، شما را با بهترین اون‌ها آشنا کنیم. در واقع، ما بازی‌هایی را معرفی کردیم که برای همه سنین و در همه سبک‌ها بودن. اگر که می‌خوایین با بازی‌های بیشتری آشنا بشین، حتما برای ما کامنت بگذارین. همکارهای ما، کامنت‌های شما را می‌خونن و در اسرع وقت بهتون کمک می‌کنن.

سوالات متداول

آیا بازی‌ها از اول برای موبایل بودن؟

خیر، بازی‌ها اول برای کامپیوترها بودن و بعد از مدتی نسخه موبایلی اون‌ها را هم ساختن

بازی اندروید سایه هیچ برای همه افراد مناسبه؟

بله، این بازی برای همه افراد در هر سنی مناسبه

خرید تجهیزات پسیو شبکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا