گوناگون

سونی برای اولین بار در E3 2019 شرکت نخواهد کرد

خرید کابل شبکه

E3 بزرگترین رویداد با محوریت بازی است که هر ساله در لاس وگاس برگزار می شود. رویداد سال جدید یک نکته قابل توجه دارد به این ترتیب که برای اولین بار در تاریخ 24 ساله سونی، اثری از غرفه پلی استیشن در E3 2019 نخواهد نبود.

سونی بیانه ای برای عدم حضور خود در مراسم E3 2019 صادر کرده که در Game Informer منتشر شده است. سونی در این بیانیه اعلام کرده:

“همانطور که صنعت بازی در حال تکامل است و Sony Interactive Entertainment نیز همچنان به دنبال فرصت های نوآورانه ای برای مشارکت در جامعه است. طرفداران پلی استیشن به معنای جهانی عظیم برای ما هستند و ما همیشه می خواهیم نوآوری ایجاد کنیم، فکر کنیم و روش های جدیدی را برای لذت بردن از بازی های رایانه ای به وجود آوریم.

پلی استیشن

در نتیجه آن ها تصمیم گرفتند که در سال 2019 در E3 شرکت نکنند و در حال بررسی روش هایی جدید و آشنا برای درگیر شدن با جامعه گیمرها در سال 2019 شوند. سونی اعتقاد دارد که نمی تواند برای اشتراک گزاری ایده هایش با شرکت های دیگر منتظر بماند. به گفته ی Shawn Layden رئیس استودیو های جهانی Sony Interactive Entertainment، خبر لغو PlayStation Experience در اوایل ماه دسامبر به صورت رسمی اعلام می شود و دلیل این تاخیر در کمبود دلیل کافی برای توجیه این رویداد است! به طور مشهود و مبرهن تناقضات به نسبت زیادی در بیانه سونی در مورد عدم حضور در نمایشگاه E3 وجود دارد.

همه این ها نشان می دهد که PlayStation 4 به پایان عمر خود نزدیک می شود و می توان از این نشانه ها نتایج مثبتی در جهت پیشرفت و خلق سری های پیشرفته تری از این محصول گرفت.

خرید تجهیزات پسیو شبکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا