موبایل و تبلت

رفع مشکل عدم پاسخگویی Siri در گوشی های اپل

خرید کابل شبکه
[vc_row][vc_column][vc_column_text]

یکی از جذاب ترین و جالب ترین امکانات و قابلیت های موجود در گوشی های هوشمند شرکت اپل نرم افزار Siri می باشد. همانطور که می دانید این قابلیت در ابتدا به شکل تنها یک نرم افزار با توانایی یک سری عملکرد با شنیدن دستوراتی از پیش تعیین شده را داشت.

Siri گام به گام به جلو پیش رفت تا تبدیل به یکی از نرم افزار های هوش مصنوعی قدرتمند موجود شود. این قابلیت جذاب گوشی های هوشمند اپل قابلیت بسیاری از عملکرد های موجود در گوشی هوشمند تنها با بیان موضوع در خواست خود را انجام می دهد. و حتی اگر سوالی داشته باشید نیز این هوش مصنوعی جذاب به زیبایی و درستی پاسخ شما را می دهد.

آیفون Siri

عدم پاسخگویی Siri

طبق گزارشات شنیده شده در جمع ها و نشست های مسئولین این شرکت مشخص شد که برخی از کاربران با Siri گوشی های هوشمند آی او اسی خود به مشکل برخورده اند. برای فعال سازی Siri شما کافیست از جمله “Hey Siri” استفاده کنید و Siri به محض شنیدن این جمله فعال می شود. اما در برخی از این گوشی های هوشمند با بیان این جمله گویا Siri از خود هیچگونه عکس العملی نشان نمی دهد.

آیفون Siri

رفع مشکل Siri

این مشکل از سوی کارشناسان اپل، یک مشکل داخلی در تعداد محدودی از گوشی های هوشمند این شرکت بیان شده است که البته با بروز رسانی آینده سیستم عامل این مشکل نیز برطرف می شود. ولی تا رسیدن نسخه جدید بروز رسانی سیستم عامل های گوشی های هوشمند اپل راه حل دیگری نیز برای رفع این مشکل وجود دارد.

دلیل عدم عملکرد و واکنش Siri  به جملات شما این است که صدای شما را به رسمیت نمی شناسد. برای اینکه دوباره صدای شما را به رسمیت بشناسد لازم است مراحل زیر را انجام دهید.

. ابتدا وارد بخش تنظیمات شوید (Settings)

. جستجوی Siri را انتخاب کنید (Siri & search)

. Siri را انتخاب کنید (Hey Siri)

. قابلیت Siri را خاموش و روشن کنید

. ابتدا از شما خواسته می شود تا جمله “Hey Siri ” را سه مرتبه تکرار کنید

. بعد درخواست بیان جمله “Hey Siri how’s the weather today?” را از شما می کند.

. برای مرحله پایانی نیز از شما می خواهد جمله “Hey Siri it’s me” را تکرار کنید

با طی کردن مراحل بالا Siri  دوباره صدای شما را به رسمیت می شناسد و با بیان جمله “Hey Siri” فعال شده و پاسخگوی سوالات و خواسته های شما خواهد بود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
خرید تجهیزات پسیو شبکه

‫۳ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا