موبایل و تبلت

گوشی هوشمند با صفحه نمایش اینفینیتی O در دست یک شهروند چینی قبل از رونمایی این محصول

خرید کابل شبکه
[vc_row][vc_column][vc_column_text]

در حالی که خبر  استفاده از صفحه نمایش اینفینیتی O برای سامسونگ گلکسی A8s به گوش رسید حال تصویری از یک گوشی هوشمند با مجهز شدن به چنین صفحه نمایش سر و صدای زیادی به پا کرده است.

تصویری عجیب

در این تصویر عجیب ثبت شده که عده ای از شهروندان چینی را نشان می دهد که در حال کار بر روی گوشی ها هوشمند خود می باشند. گوشی هوشمندی در دستان یکی از این افراد توجه همگان را به خود جلب کرده است.

گوشی هوشمند با صفحه نمایش اینفینیتی O
گوشی هوشمند با صفحه نمایش اینفینیتی O

قبل از توضیح و گمانه زنی برای این محصول بهتر است یک سری از اخبار منتشر شده در چند روز گذشته را مرور کنیم.

بعد از اینکه سامسونگ در مراسمی رسمی از ناچ ها و طراحی صفحات برای گوشی های آینده خود رونمایی کرد، مدتی نگذشت که این شرکت کره ای وعده استفاده از چنین صفحه نمایشی را برای گوشی هوشمند میان رده خود یعنی گلکسی A8s را داد.

رقیب حال و حاضر سامسونگ یعنی هوآوی بیکار ننشست و با انتشار تیزر تبلیغاتی مبنی بر بهره بردن گوشی هوشمند آینده این شرکت از صفحه نمایش اینفینیتی O همانند سامسونگ گلکسی A8s نشان داد که در تعقیب سایه به سایه این غول کره ای می باشد. و وعده داد که گوشی هوشمند خود را زودتر از سامسونگ گلکسی A8s رونمایی خواهد کرد و در دسترس کاربران قرار می دهد.

حال در تصویر منتشر شده دقیقا یک گوشی هوشمند با چنین طراحی صفحه نمایش مشاهده شده است. با توجه به ملیت چینی شرکت هوآوی و ثبت این تصویر در دستان یک شهروند چینی تمام شک ها و گمانه زنی ها به سمت شرکت هوآوی رفته است. خیلی ها معتقد بودند این شخص یکی از کارمندان این شرکت بوده که از این گوشی هوشمند استفاده می کند.

با توجه به وعده هوآوی برای رونمایی زودتر این محصول جدید خود، قطعا کار ساخت این محصول به اتمام رسیده است و این اتفاق شایعات و حدس ها را قوی تر می کند که این تصویر ثبت شده از این گوشی هوشمند برای محصول آینده شرکت هوآوی می باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
5/5 - (1 امتیاز)
خرید تجهیزات پسیو شبکه
خبرنامه
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات
دکمه بازگشت به بالا