بازی ها

24 بازی برتر در پلی استیشن 4 در سال 2018

خرید کابل شبکه

یکی از بهترین و محبوب ترین کنسول های موجود در بازار، پلی استیشن 4 می باشد که توانسته تمام توجه ها را به خود جذب کند. این کنسول که در ایران نیز محبوبیت فراوانی دارد، توانسته با ارائه بازی های بی نظیر بار دیگر دنیا را بهت زده کند. اما این بازی ها، کدام هستند؟ چه داستان و قابلیت هایی را دارا می باشند؟

ما در این مقاله به معرفی 24 بازی برتر و محبوب پلی استیشن 4 می پردازیم.

 

1- Red Dead Redemption 2

red-dead-2

شرکت Rock Star بار دیگر با ارائه بازی جدیدش توانست همه را شگفت زده کند. این بازی به در دوران وسترن ایالات متحده بر می گردد، با گرافیکی دقیق و عملکرد های هوشمند توانسته روی تمام بازی های اخیر بزند و از همه پیشی بگیرد.

 

2- Horizon: Zero Dawn

HORIZON ZERO DAWN

بازی Horizen که نقش محور یا Role Playing می باشد، شما را وارد یک دنیای خیالی که توسط ماشین ها تسخیر شده است وارد می کند و شما می بایست با گذراندن مراحل و حل معما ها، این بازی را انجام بدهید.

 

3- God of War

god-of-war-new

بازی معروف God of War که جز بهترین بازی های پلی استیشن 4 می باشد، توانسته طرفداران این بازی را دوباره به وجد بیاورد. این بازی که به صورت 60 فریم در ثانیه صورت می گیرد، ماجرای فردی را توصیف می کند که خدای جنگ بوده و به دنبال حل معما های زندگی خود می باشد.

 

4- Assassin Creed Odyssey

assassin-creed-odyssey

سری بازی های Assassin Creed دوباره با ارائه بازی جدیدش، توانست توجه ها را دوباره به خود جذب کند. این بازی که در دوران روم باستان صورت می پذیرد، ویژگی های جدیدی نیز به شخصیت اصلی بازی اضافه کرده و بازیکن قادر به گردش در نقشه بزرگ این بازی می باشد.

 

5- Bloodborne

bloodborne

یکی از جالب ترین بازی های پلی استیشن 4، بازی Bloodborne می باشد که ماهیت ترسناک و معمایی دارد. این بازی که مختص پلی استیشن 4 می باشد، نقش محور یا Role Playing می باشد.

 

6- The Witcher 3

witcher-3

بازی The Witcher 3 که جز سری بازی های The Witcher می باشد، یکی از قوی ترین گرافیک و داستان ها را در بین بازی های پلی استیشن دارا می باشد. از طرفی، این بازی که به صورت Role Playing می باشد.

 

7- Persona 5

persona-5

اگر طرفدار بازی های خیالی و Anime می باشید، بازی Persona 5 می تواند بازی محبوب پلی استیشن 4 شما باشد. این بازی به صورت Role Playing می باشد و شخصیت ها، همگی در سن نوجوانی سیر می کنند.

 

8- Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

metal-gear-solid-5

سری بازی های Metal Gear Solid بار دیگر توانست طرفداران این بازی را شگفت زده کند. این بازی که سری پنجم این بازی می باشد، دارای بهترین گرافیک در کنسول پلی استیشن 4 می باشد. داستان این بازی هنوز تمامی ندارد و بازیکن را درگیر هیجان های متعددی می کند.

 

9- Rocket League

rocket-league

یکی از بازی های اختصاصی پلی استیشن 4، بازی Rocket League می باشد که بازی ای ترکیبی از دنیای خیالی و ماشین سواری می باشد. این بازی از حالت انحصاری پلی استیشن 4 خارج شده و در کنسول های دیگر قابل اجرا می باشد.

 

10- Uncharted 4: A Thief’s End

uncharted-4

بازی Uncharted 4: A Thief’s End یکی از پر مرموز ترین بازی های موجود در پلی استیشن 4 می باشد. این بازی که به صورت Role Playing می باشد، بازیکن را درگیر معما های جالبی می کند.

 

11- The Witness

the-witness

این بازی که به صورت پازل مانند می باشد، شما را وارد دنیای خیالی با راز ها و معما های جالب می کند.

 

12- Undertale

Undertale-game

بازی Undertale که با سبک قدیمی طراحی گردیده، بازی ای ساده برای کسانی که به دنبال بازی های ساده و بامزه می گردند، نمونه ای خوب می باشد. این بازی یکی از بهترین های پلی استیشن 4 می باشد.

 

13- Wolfenstein II: The New Colossus

wolfenstein-2

یکی از بازی های تخیلی و جنگی جالبی که تا به حال ساخته شده است، بازی Wolfenstein می باشد. این بازی شما را وارد دنیای خیالی پس از جنگ جهانی دوم می کند و شما می بایست دنیا را از دست نازی ها نجات بدهید.

 

14- What Remains of Edith Finch

edith-fine

این بازی که به صورت معمایی می باشد، مختص پلی استیشن 4 نیز هست. این بازی شما را وارد دنیایی عجیب و غریب می کند که شما می بایست با حل معما، مراحل را سپری کنید.

 

15- Doom

doom-new

بازی DOOM، بازکن را وارد دنیای خیالی و زامبی مانندی می کند که فرد می بایست با تمام اهریمن ها مبارزه کند و بازی را به اتمام برساند. این بازی یکی از برترین بازی های پلی استیشن 4 می باشد.

 

16- Nier: Automata

Nier

بازی Nier َAutomata یکی از مرموز ترین بازی هایی است که بازیکن را وارد دنیای خیالی کرده و برای پیشروی، می بایست با اهریمن های مختلفی مقابله کنند.

 

17- Resident Evil 7

resident-evil-7

بازی Resident Evil با ارائه بازی جدیدش، توانست بار دیگر از بازی های ترسناک پیشی بگیرد. این بازی با گرافیک و داستان جدید، بازیکنان را مبهوت خود می کند.

 

18- Titanfall 2

titanfall-2

بازی Titanfall یکی از بازی های قدیمی می باشد که افراد را وارد دنیایی روباتی می کند. این بازی به صورت Role Playing و جنگی می باشد.

 

19- Overwatch

overwatch

یکی از بازی های آنلاین و تیمی که طرفداران زیادی در دنیا دارد، بازی overwatch می باشد. این بازی در تمامی کنسول اعم از پلی استیشن 4 نیز قابل اجرا می باشد.

 

20- Destiny 2

destiny-2-

بازی Destiny 2 که افراد را وارد دنیایی در آینده می کند، به صورت جنگی و Role Playing می باشد.

 

21- Dark Souls 3

dark-souls

یکی از بازی های سخت و آنلاین موجود، بازی Dark Souls می باشد که توانسته طرفداران زیادی را به خود جذب کند. این بازی در پلی استیشن 4 نیز قابل اجراست.

 

22- INSIDE

بازی Inside، بازی ای معمایی شکل می باشد که شما را وارد دنیای مرموز می کند. این بازی یکی از محبوب ترین بازی های Play Station 4 شده است.

 

23- Monster Hunter: World

monster_hunter_world

بازی Monster Hunter، بازیکنان را وارد دنیای خیالی کرده که به شکار اژدها و اهریمن های مختلف می کند.

 

24- Spider Man

spider-man-new

بازی Spider-Man که برگرفته از سری فیلم های با همین نام است، به صورت اختصاصی برای پلی استیشن 4 می باشد. این بازی قابلیت گردش در نقشه بزرگ بازی را به بازیکنان می دهد.

خرید تجهیزات پسیو شبکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا