بازی ها

پلی استیشن 5 چه شکلی خواهد بود؟

خرید کابل شبکه

هنوز یک سال تا عرضه‌ی پلی استیشن 5 زمان داریم اما خیلی سخته وقتی در مورد قابلیت‌های کنسول جدید سونی و بازی‌های اون صحبت میشه، هیجان زده نشیم. اخیرا نیز یک حق امتیاز از طرف سونی ثبت شده که به احتمال زیاد همون پلی استیشن 5 است.

این حق امتیاز به‌عنوان یکی از دستگاه‌های الکترونیکی سونی در 13 آگوست ثبت شد و ظاهر اون به هیچ وسیله‌ای به‌اندازه‌ی پلی استیشن 5 نزدیک نیست. امتیاز این دستگاه در دفتر مالکیت معنوی جهانی ثبت شده و مدیر فنی سونی، یوشوهیرو اوتوری نیز به‌عنوان طراح اون معرفی شده.

کنسول ps5

چیزی که خیلی درمورد پلی استیشن 5 جالبه، طراحی V شکل اونه که احتمالا به عدد 5 یونایی (V) اشاره داره. در این طرح شما می‌تونید چندین پورت USB رو ببینید که برای کنترلرهای DualShock طراحی شدن. همچنین تعدادی کلید هم در نزدیکی این پورت‌های USB قرار داره که وظایفی مانند روشن کردن دستگاه، بیرون آوردن دیسک و دیگر امکانات ارتباطی رو برعهده دارن. یک اسلات خیلی باریک هم در زیر این کلیدها قرار گرفته که به احتمال زیاد دیسک درایو کنسوله.

لبه‌ها و طرفین این طرح اولیه دندانه‌دار هستن که به احتمال زیاد برای سیستم تهویه‌ی دستگاه به این شکل طراحی شده. با توجه به افزایش قدرت خیلی زیادی که این دستگاه نسبت به نسل قبلی پلی استیشن داره، این سیستم تهویه باید خیلی قوی باشخ تا بتونه دمای کنسول رو کنترل کنه. محصولات نهایی هیچوقت شبیه به طراحی اولیه نیستن و به احتمال زیاد تصویری که در حال حاضر منتشر شده فقط یکی از طراحی‌های اولیه‌ی پلی استیشن 5 هست. اما به احتمال خیلی زیاد محصولی که در آینده‌ی نه چندان دور در خانه‌های تمام ما دیده میشه، چیزی شبیه به همین طرح اولیه در تصویر بالاست.

خرید تجهیزات پسیو شبکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا