بازی ها

لیست پر فروش ترین بازی های سال 2018 استیم

خرید کابل شبکه

استیم وضعیت فروش و تعداد بازیکن بازی های برتر سال 2018 را اعلام کرد. در این لیست برترین فروشنده ها، جدیدترین عناوین پر طرفدار، پر فروش ترین عناوین VR و پر طرفدار ترین بازی ها دیده می شود که شامل عناوین شناخته شده است. بازی هایی که وجود آنها در جدول پایان سال استیم چندان دور از ذهن نبود.

 

عناوینی مانند Warframe, DOTA 2, Monster Hunter: World, PUBG and CS: GO  در دو لیست پر فروش ترین ها و بیشترین بازیکن ثبت شده مشاهده می شوند. طبق آمار منتشر شده توسط استیم بیش از 100.000 بازیکن به صورت همزمان از بازی های یاد شده استفاده کردند. عنوان پر طرفدار Witcher 3 نیز در بخش بیشترین میزان فروش رتبه اول و در بخش بیشترین بازیکن نیز رتبه دوم را کسب کرده است.

 

عناوین No man’s Sky, Stellaris, and Kingdom Come: Deliverance از نظر بیشترین تعداد بازیکن در لیست طلایی استیم قرار گرفتند. بازی های یاد شده به صورت همزمان بیش از 50.000 بازیکن را در بالاترین سطح ترافیک گیمر به ثبت رساندند. حضور No man’s Sky از نظر مدیران استیم و پلیر ها در لیست برترین های سال 2018 بسیار عجیب و شگفت انگیز بود.

 

عناوین بسیار زیادی در لیست پایان سال 2018 استیم دیده می شوند که در تصاویر قابل مشاهده هستند. بسیاری از گیم ها برای گیمر های آشنا هستند اما برخی از آنها نیز عناوین عجیب و سورپرایز کننده ای به شمار می روند که کمتر کسی انتظار استقبال خوب گیمر ها را از بازی های این چنینی را داشت.

 

5/5 - (2 امتیاز)
خرید تجهیزات پسیو شبکه
خبرنامه
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات
دکمه بازگشت به بالا