0
0
به اطلاع میرساند به دلیل نوسانات قیمت ارز لطفا قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید.

2024-07-20 00:00:00

سبد خرید شما خالی می باشد

مودم فیبر نوری تی پی لینک مدل TX-6610

شناسه کالا: 2119

TP-Link 1-Port Gigabit GPON Terminal TX-6610

ویژگی کالا:

  • نوع محصول: مودم فیبر نوری
  • تعداد پورت‌ها: یک پورت 10/100/1000Mbps RJ45 | یک پورت SC/APC
  • در حالت دانلود: حداکثر 2.488 گیگابیت در ثانیه 
  • در حالت آپلود: حداکثر 1.244 گیگابیت در ثانیه
  • ابعاد: 106.9×37.9×102.7 میلی‌متر
cart-return

سفارش آنلاین

fast-delivery

ارسال فوری

pay-card

پرداخت آنلاین

waranty

ضمانت اصالت

cash_bill

فاکتور معتبر

cargo_icon

ارسال سریع

best-price-(1)

بهترین قیمت

warranty-(1)

ضمانت نامه

مودم فیبر نوری تی پی لینک مدل TX-6610
مودم فیبر نوری تی پی لینک مدل TX-6610
مودم فیبر نوری تی پی لینک مدل TX-6610
مودم فیبر نوری تی پی لینک مدل TX-6610
مودم فیبر نوری تی پی لینک مدل TX-6610-1
مودم فیبر نوری تی پی لینک مدل TX-6610-2
مودم فیبر نوری تی پی لینک مدل TX-6610-3
مودم فیبر نوری تی پی لینک مدل TX-6610-4
ویژگی های محصول

در حال بارگذاری ویژگی ها

نقد و بررسی مودم فیبر نوری تی پی لینک مدل TX-6610

امروزه بیشتر مردم کارهای روزانه خود را مانند دانلود و آپلود فایل‌ها، بازی‌های آنلاین، تماشای آنلاین کانال‌های تلویزیونی، به اشتراک گذاشتن فایل‌ها و استفاده از شبکه‌های اجتماعی را با اینترنت انجام می‌دهند به همین دلیل تقاضای کاربران برای داشتن اینترنت با سرعت و پهنای باند بالا افزایش پیدا کرده است. استفاده از فیبر نوری برای داشتن ظرفیت بالا یکی از راه‌های حل مشکل خواهد بود، تکنولوژی GPON یکی از راه‌هایی است که می‌توان از فیبر نوری در منازل استفاده کرد، تکنولوژی مخورد نظر جهت استفاده‌ی کاربران از فیبر نوری و مزایای آن طراحی شده است.

مودم‌های فیبر نوری دستگاه‌هایی هستند که می‌توانند لپ‌تاپ یا کامپیوتر را به اینترنت وصل کنند، انجام این کار استفاده از فیبرنوری جهت تبدیل انرژی الکتریکی به نوری صورت می‌گیرد.

مودم فیبر نوری تی پی لینک مدل TX-6610 یکی از محصولات شرکت تی پی لینک است که با ابعاد 106.9×37.9×102.7 میلی‌متر ساخته شده و به لحاظ ظاهری به شکل مربع است. سرعت انتقال داده‌ها و اطلاعات در این مودم در حالت Downstream حداکثر 2.488 گیگابیت در ثانیه و در حالت Upstream حداکثر 1.244 گیگابیت در ثانیه است.

از روش‌های اتصال دستگاه می‌توان به یک پورت 10/100/1000Mbps RJ45 و یک پورت SC/APC اشاره کرد که در کنار دستگاه و دکمه‌های دکمه Power ON/OFF و دکمه Reset طراحی شده است.

این محصول با سیستم‌عامل‌های مختلفی سازگار بوده و دارای گواهی‌هایFCC ،CE و RoHS است. این گواهی‌های به محصولاتی ارائه می‌شود که طبق استانداردهای اروپا ساخته شده باشد و از کیفیت بالایی برخوردار باشد، همچنین برای انسان و محیط زیست مضر نباشد.


سوال یا نظر خود را در مورد محصول مطرح نمایید