0
0
به اطلاع میرساند به دلیل نوسانات قیمت ارز لطفا قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید.

2024-06-15 00:00:00

سبد خرید شما خالی می باشد
درباره ما

هلدینگ EMNCO در سال 1395 و با هدف فعالیت در بازار تولید، فروش آنلاین و عرضه تجهیزات شبکه و ارائه تجربهای متفاوت از خرید آنلاین تاسیس شد. این هلدینگ با 110 نفر نیروی کار، شامل مجموعه نت‌ران، ونتولینک و ایران پچ کورد است.

در این سال‌ها نت‌ران تمام تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند با ارائه قیمتی مناسب و ارسال در سریعترین زمان ممکن، تغییری در بازار سنتی شبکه ایجاد کند و بتواند کاربران را با خرید آنلاین تجهیزات شبکه آشنا کند. نت‌ران کار خود را با خرده‌فروشی تجهیزات شبکه آغاز کرد، با افزودن فروش عمده به حوزه کاری خود و دریافت نمایندگی فروش ونتولینک که واردکننده تجهیزات شبکه شامل برندهای لگراند، نگزنس، امپ و BUG است، فعالیتش را گسترش داد.

در سال 1398 نت‌ران تجهیزات برق و مخابرات را نیز به سبد محصوالت خود افزود تا نیاز مشتریان خود به این تجهیزات را نیز تا جای ممکن برطرف کند. ایران پچ‌کورد یکی از اجزای هلدینگ EMNCO است و از سال 1396 شروع به تولید پچ‌کورد، کابل شبکه و سوکت شبکه در انواع مختلف نمود تا گامی هر چند کوچک در جهت رونق تولید کشور بردارد. ایران پچ‌کورد، در حال حاضر روزانه بیش از 50 هزارمتر کابل و 20 هزار عدد پچ‌کورد در متراژهای مختلف تولید می کند که در صورت سفارش بیشتر مشتریان، این مقدار قابل افزایش است.

ونتولینک، نماینده انحصاری ایران پچ کورد و واردکننده تجهیزات پسیو شبکه، در سال 1398 فعالیت خود را به منظور فروش تجهیزات تولیدی کارخانه ایران پچ کورد و توزیع محصولات آن آغاز کرد تا بازار تجهیزات شبکه را رونق ببخشد. مجموعه 110 نفری این هلدینگ از متخصصینی در زمینه های گوناگون تشکیل شده. شما از ونتولینک و نت‌ران میتوانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری با آدرس: تهران، تقاطع خیابان ولیعصر و طالقانی، پاساژ اداری تجاری نور، طبقه همکف دوم، واحد 7048 خرید کنید و همینطور ثبت سفارش تلفنی هم امکان‌پذیر است.