Logo
0
×
سبد خرید شما خالی می باشد

ارائه فاکتور رسمی

ارسال سریع

تضمین بهترین قیمت

ضمانت محصول

سوییچ شبکه 12 پورت هوشمند دی لینک DXS-1210-12TC

D-Link 12-Port Smart Switch DXS-1210-12TC


  • نوع مدیریت: هوشمند
  • ظرفیت: 240Gbps
  • سرعت: 10/100/1000Mbps
  • رابط: 8port 10GBASE-T | 2port SFP+ | 2port 10GBASE-T/SFP+ combo design

 

نقد و بررسی محصول

سوییچ شبکه 12 پورت هوشمند دی لینک DXS-1210-12TC با برقراری اتصال میان دستگاه های شبکه نظیر سوئیچ ها، روترها، هاب و ... یک شبکه محلی راه اندازی می کند. این برقراری اتصال به منظور انتقال داده، فایل ها و ... انجام می گیرد. این سوئیچ شبکه هوشمند قادر به ارائه اتصالات 10Gigabit Ethernet می باشد، قیمت آن کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه است و می تواند پاسخگوی طیف گسترده از نیازهای شبکه باشد.  محصولی که در اختیار شما قرار دارد مجهز به 8 پورت 10GBASE-T + دو پورت +SFP به همراه 2 پورت +10GBASE-T/SFP می باشد.

سوییچ شبکه 12 پورت هوشمند دی لینک DXS-1210-12TC چه ویژگی هایی دارد؟

این محصول از خانواده سوئیچ های هوشمند دی لینک و از اعضای سری DXS-1210 می باشد. این نوع سوئیچ ها به دلیل ارائه ویژگی های امنیتی و مدیریتی متنوع خود، می توانند در هر شبکه تجاری، نیازهای شبکه را به خوبی براورده سازند. مجهز بودن به پورت کمبو و پورت +SFP نشان می دهد برای برقراری اتصال در شبکه، انعطاف بالایی در اختیار شما قرار می گیرد. علاوه بر این، به سادگی می توانید شبکه را یکپارچه سازی کنید. از ویژگی های چشمگیر سوئیچ شبکه دی لینک مدل DXS-1210-12TC، زمان تاخیر پایین و عملکرد قدرتمند آن می باشد که برای کسب و کارهای SMB بسیار ایده آل است.

سوئیچ های شبکه سری DXS-1210، قادر به ارئه دو نوع پورت یعنی مسی و فیبر 10GbE می باشند. پورت های 10GBASE-T مسی با استفاده از رابط های RJ45 می توانند از سرعت 10 Gigabit بر روی بستر کابل CAT6a/CAT7 با طول 100m پشتیبانی کنند. در کنار آن ها، پورت های فیبر 10GbE با کابل های مستقیم DAC و یا فرستنده-گیرنده های نوری +SFP بر روی کابل های فیبر نوری singlemode یا multimode قرار دارند.

ویژگی های چشمگیر این سوئیچ شبکه کدامند؟

  • قابلیت استفاده بر روی بستر فیبر نوری
  • ویژگی های امنیتی پیشرفته جهت حافظت از سوئیچ دی لینک
  • پشتیبانی از ابزارهای مدیریتی متنوع
  • یکپارچه سازی شبکه
  • تکنولوژی ذخیره انرژی

 

نظرات

سوال یا نظر خود را در مورد محصول مطرح نمایید