نمایش دادن همه 23 نتیجه

۶,۵۰۰ تومان۱۲۵,۰۰۰ تومان
۱۰,۰۰۰ تومان
۶,۵۰۰ تومان
۴,۶۰۰ تومان
تماس بگیرید
تماس بگیرید

معرفی برند امپ AMP

برند امپ یکی از یکی از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان تجهیزات پسیو شبکه است. محصولات این برند در بازارهای مختلف ایران مورد استفاده قرار می‌گیرند. 

به‌گونه‌ای که این برند یکی از برندهای مورد اعتماد بسیاری از مصرف‌کنندگان اداری و خانگی است. کلیه محصولات این مجموعه از تمامی استاندارهای لازم تجهیزات شبکه برخوردارند. 

همچنین قیمت مناسب محصولات برند امپ آن را به انتخاب اول بسیاری از مصرف‌کنندگان تجهیزات پسیو شبکه تبدیل کزده است.

این برند یکی از معروف‌ترین تولیدکنندگان ایرانی تجهیزات شبکه است که مدت زیادی است به نامی آشنا در بازار ایران بدل شده است. 

معرفی محصولات امپ AMP

محصولات برند امپ علاوه‌بر قیمت مناسب از تنوع بسیار زیادی نیز برخوردارند. تنوع بالای مدل‌های موجود سبب می‌شود این برند بتواند نیاز بخش زیادی از بازار را تأمین نماید. این محصولات عبارتنداز: 

  • کاور سوکت شبکه 
  • پچ پنل 
  • پچ کورد 
  • کیستون 
  • سوکت تلفن

راهنمای خرید آنلاین برند امپ

پس از انتخاب از محصولات مورد نظر برند امپ AMP، گزینه افزودن به سبد خرید را انتخاب نمایید. پس از تکمیل خرید بر روی اقدام به پرداخت کلیک کنید و مراحل پرداخت را انجام دهید.

در نهایت با استفاده از کارت‌های اعتباری صورتحساب آن را پرداخت کنید. درخواست شما برای بخش فروش، انبارداری و سپس ارسال کالا فرستاده می‌شود.

محصولات خریداری شده شما در کمترین زمان ممکن، توسط همکاران ما به آدرس شما ارسال خواهد شد. در صورت ایجاد هر گونه اشکال در روند خرید آنلاین با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید: 02166347691  یا 02166347581

لیست قیمت برند امپ

فروشگاه اینترنتی نت ران تمام سعی خود را به کار گرفته است تا تجهیزات برق و شبکه را با پایین‌ترین قیمت و دریافت کمترین سود ممکن به دست مشتریان گرامی برساند. برای اطلاع از قیمت هر محصول از برندالگونت با شماره‌های فوق تماس بگیرید.