آموزشنرم افزار

گذاشتن عکس در اینستاگرام با کامپیوتر

برای افزودن پست یا گذاشتن عکس در اینستاگرام، شما باید از اپلیکیشن اینستاگرام استفاده نمایید. اینستاگرام در آخرین به روز رسانی‌های خود امکان افزودن پست در اینستاگرام با مرورگر وب موبایل را نیز فراهم نمود. اما همچنان انجام این کار توسط مرورگر وب کامپیوتر امکان پذیر نیست. اما راه حل مشکل گذاشتن عکس در اینستاگرام با کامپیوتر چیست؟ با ما همراه باشید تا نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر را با استفاده از روشی بسیار جالب به شما آموزش دهیم.

گذاشتن عکس در اینستاگرام با کامپیوتر

همان طور که گفته شد امکان گذاشتن عکس در اینستاگرام توسط مرورگر وب کامپیوتر وجود ندارد. اما خوشبختانه راهی وجود دارد که شما مرورگر وب کامپیوتر خود را به یک مرورگر موبایل تبدیل کنید و از آنجا که امکان گذاشتن عکس در اینستاگرام توسط مرورگر وب موبایل وجود دارد می‌توانید به گذاشتن پست در اینستاگرام بپردازید. توجه داشته باشید که قبل از شروع فرآیند عکس یا فیلمی که قصد منتشر کردن آن را دارید در کامپیوتر شما وجود داشته باشد.

تبدیل مرورگر وب کامپیوتر به مرورگر وب موبایل

برای تبدیل مرورگر وب کامپیوتر به مرورگر وب موبایل مراحل زیر را به ترتیب اجرا کنید :

ابتدا یک پنجره incognito در کامپیوتر خود باز نمایید. برای این کار مرورگر خود را باز کرده، دکمه 3 نقطه سمت راست و بالا را بزنید و روی گزینه New incognito window کلیک نمایید تا پنجره جدیدی باز شود. البته می‌توانید از یک پنجره معمولی نیز استفاده کرده و مراحل بعدی را اجرا کنید.

گذاشتن عکس در اینستاگرام با کامپیوتر

 

سپس بر روی گزینه More tools بروید و گزینه Developer tools را انتخاب نمایید.

گذاشتن عکس در اینستاگرام با کامپیوتر

 

مشاهده می‌کنید که مرورگر شما به 2 قسمت تبدیل می‌شود. در پنجره باز شده بر روی علامت تبلت و موبایل که در تصویر زیر مشخص شده است کلیک نمایید تا مرورگر شما به یک مرورگر وب موبایل تبدیل شود. در تصویر زیر در سمت چپ می‌توانید مرورگر وب موبایل ایجاد شده را مشاهده نمایید. برای وارد شدن به سایت اینستاگرام و یا هر سایت دیگری کافیست همانند حالت عادی آدرس سایت را در بالای مرورگر وارد کنید.

گذاشتن پست در اینستاگرام با کامپیوتر

 

اکنون در سمت چپ مرورگر خود مشاهده می‌کنید که مرورگر وب کامپیوتر شما به یک مرورگر وب موبایل تبدیل شده است. با ورود به حساب کاربری اینستاگرام خود مشاهده می‌کنید یک پنجره کاملا شبیه به اپلیکیشن اینستاگرام برای شما باز می‌شود. اکنون می‌توانید با کلیک بر روی گزینه افزودن پست به گذاشتن عکس در اینستاگرام با کامپیوتر بپردازید. همچنین کلیه قابلیت‌های نوشتن مطلب زیر عکس و تگ (Tag) کردن افراد و … برای شما فراهم می‌باشد. همچنین می‌توانید استوری‌های دوستان خود را مشاهده کنید و حتی خودتان استوری بگذارید. برای گذاشتن عکس و پست یا استوری، لازم است فایل عکس یا فیلم خود را توسط کامپیوترتان انتخاب کنید تا در اینستاگرام آپلود شود. بعد از این کار کلیه عملیات موجود در اپلیکیشن اینستاگرام برای شما در کامپیوترتان قابل دسترسی است.

تا کنون اینستاگرام آپدیتی منتشر نکرده است که با آن بتوان با استفاده از مرورگر وب کامپیوتر بدون تغییر به مرورگر موبایل به گذاشتن عکس در اینستاگرام پرداخت. اما به محض اینکه اینستاگرام همچین قابلیتی را برای مرورگرهای وب کامپیوتر منتشر کند ما شما را از این قابلیت باخبر خواهیم کرد. برای آشنایی با نحوه غیر فعال کردن ذخیره خودکار عکس در تلگرام می‌توانید مقاله ” غیر فعال کردن ذخیره خودکار عکس در تلگرام ” را مطالعه فرمایید. در صورت بروز هرگونه سوال می‌توانید از قسمت نظرات با ما ارتباط بر قرار تا کارشناسان نت ران در اسرع وقت به سوالات شما عزیزان رسیدگی کنند.

امید اتحادمحکم

کارشناس واحد تولید محتوا و کارشناس ارشد فنی نت‌رانه. دانش‌آموخته‌ی مقطع کارشناسی ارشد برق از دانشگاه گیلانه. پیش از این‌که به خانواده‌ی نت‌ران بپیونده، به‌مدت 4 سال در زمینه‌ی اتوماسیون صنعتی و طراحی مدارهای الکترونیکی فعالیت حرفه‌ای داشته. امید در زمینه‌ی تولید و بازاریابی محتوا تخصص داره.
خبرنامه
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا