فناوری

ویدیویی در یوتیوب فاش کرد که آیپد پرو به راحتی خم می شود

خرید کابل شبکه

یکی از کاربران یوتیوب اخیراً ویدیویی را منتشر کرده است که نشان می دهد اپل آیپد پرو به راحتی خم و از وسط شکسته می شود.

این کاربر با نام کاربری JerryRigEverything که در صفحه یوتیوب خود گوشی های هوشمند و تبلت را مورد آزمایش های خراش و خم شدن قرار می دهد هنگامی که می خواست آیپد پرو را به صورت ویدیویی بررسی کند متوجه می شود که با وارد کردن اندکی فشار این دستگاه به راحتی خم می شود. علاوه بر خم کردن آیپد، او با خراشیدن بدنه آلومنیومی در پشت و کناره های آیپد و صفحه نمایش به وسیله چاقو مقاومت آن ها در مقابل خراش را مورد آزمایش قرار داده است. در زیر می توانید این ویدیو را مشاهده کنید.

 

 

این کاربر می گوید:

قصد داشتم بفهمم که در عمل، هنگامی که آیپد پرو در کیف یا کوله پشتی است، یا هنگامی که ناگهانی کسی روی آن می نشیند، چقدر در مقابل فشار مقاومت می کند.

با فشار وارد کردن به آیپد، دستگاه از بالا و پایین به راحتی خم می شود و به شدت آسب می بیند. شیشه صفحه نمایش نیز به راحتی از بدنه جدا می شود.

هر دو آیپد 11 و 12.9 اینچی دارای ضخامت 5.9 میلی متر هستند که نسبت به نسل قبلی 12.9 اینچی بهبود پیدا کرده اند، و اگر منصف باشیم با این کاهش در ضخامت دستگاه قطعاً مقاومت نیز کاهش پیدا می کند و راحت تر خم می شود. گفته می شود که اپل قبل از معرفی رسمی و فروش دستگاه هایش آن ها را در معرض آزمایش های سخت مقاومت و دوام قرار می دهد. در ضمن کاربران آیپد آن را در مقابل فشاری که در این ویدیو به آن وارد شده است قرار نمی دهند. با این حال برخی کاربران آیپد پرو گفته اند که در هنگام خارج کردن این دستگاه از کوله پشتی خود مشاهده کرده اند که آیپد پرو خم شده است و از اینکه آیپد پرو به این راحتی خم می شود شکایت کرده اند.

با توجه به این ویدیو و نظرات کاربران در شبکه های اجتماعی و همچنین اخبار منتشر شده مبنی بر خم شدن آسان این دستگاه، دارندگان این دستگاه بهتر است برای آن یک محافظ خوب خریداری کنند.

 

منبع: DailyMail

خرید تجهیزات پسیو شبکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا