شبکه

خرید بسته های اینترنتی همراه اول از سایت اصلی

خرید کابل شبکه

همراه اول یکی از معروف ترین و محبوب ترین اپراتور های درون کشور می باشد که روزانه افراد بسیاری از طریق کد های USSD اقدام به خرید بسته های اینترنتی برای گوشی های خود می کنند. اما به تازگی، اپراتور همراه اول در سایت اصلی خود فروشگاه اینترنتی برای خرید بسته های اینترنتی فراهم ساخته تا افراد بتوانند مستقیم از سایت همراه اول اقدام به خرید شارژ بکنند.

ما در این مقاله، به شما طریقه خرید بسته های اینترنتی از سایت اصلی همراه اول را توضیح می دهیم.

 

خرید بسته های اینترنتی

پس از آنکه به سایت اصلی وارد شدید، بر روی گزینه “خرید بسته” کلیک کنید. پس از انتخاب این گزینه، بسته مورد نظر خود را انتخاب نمایید (ما در این قسمت به طور پیش فرض، بر روی گزینه “آلفا پلاس” کلیک می کنیم).

choosing-alpha-plus

سپس بعد از انتخاب بسته، صفحه ای جدید برایتان باز می شود مبنی بر مدت زمان بسته انتخابی؛ شما می بایست مدت زمان مورد نظر را انتخاب نمایید.

 

choosing-right-time

بعد از انتخاب مدت زمان دلخواه، شما می بایست روی گزینه هایی که برایتان ظاهر می شود یکی را انتخاب نموده و گزینه “پرداخت” را بزنید. سپس صفجه جدیدی برایتان باز می شود.

 

pre-payment-page

در این صفحه شما می بایست شماره همراه مورد نظر (خودتان یا فرد دیگر) را وارد نمایید. سپس می توانید شیوه پرداخت را انتخاب نمایید و بسته خود را خریداری نمایید.

 

نکته مهم در پرداخت

در سال های اخیر، دزدی های اینترنتی یا Phishing به شدت افزایش یافته و افراد معمولا سهواً اطلاعات کارت خود را دست افراد تبهکار قرار می دهند. برای پیشگیری دزدی اینترنتی، می بایست هنگام خرید بسته اینترنتی مطمئن شد که آیا سایت مورد نظر امن می باشد یا خیر. برای مطمئن شدن از صفحه اصلی سایت، بر سمت چپ بالای صفحه دقت کنید (به عکس زیر دقت کنید).

 

taking-caution

 

اگر در زمان خرید بسته های اینترنتی از سایت اصلی همراه اول “قفل سبز رنگ” وجود نداشت، به هیچ وجه از سایت خرید نکنید زیرا آن سایت تقلبی بوده و برای دزدی اطلاعات کارت شما طراحی گردیده است. این موضوع برای همه فروشگاه های اینترنتی صادق می باشد.

خرید تجهیزات پسیو شبکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا