پارس ترانک | Pars Trunk

نمایش 1–24 از 43 نتیجه

تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید

معرفی شرکت پارس ترانک

پارس ترانک شرکت تخصصی در حوزه تولید ترانکینگ و متعلقات ترانکینگ است این شرکت با استفاده از نیروی کار ماهر به تولید محصولات با کیفیت و دارای استاندارد پرداخته است.

این شرکت فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرده است. جنس محصولات تولیدی از گالوانیزه و اغلب با رنگ قابل سفارش تولید می‌شوند رنگ استفاده شده در این محصول رنگ پودری الکترواستاتیک می‌باشد.

پارس ترانک

از مزایای استفاده از ترانک می‌توان به مدیریت کابل‌ها و محافظت کابل در برابر پوسیدگی و نویز اشاره کرد. همچنین قیمت مناسب محصولات پارس ترانک آن‌ها را به انتخابی مناسب بدل کرده است. 

انواع محصولات PARS TRUNK

پارس ترانک از نظر تنوع محصول بسیار خوب عمل کرده است. محصولات این برند شامل:

  • ترانکینگ دیواری
  • ترانگینگ فنی
  • ترانگینگ منشوری
  • ترانگینگ کیلیپسی
  • ترانگینگ گرده ماهی
  • نردبان کابل
  • سینی کابل

از متعلقات ترانک‌ها می‌توان به زاویه‌ی داخل، زاویه‌ی خارج، قطعه اتصال بدنه، قطعه اتصال درب، بست انتهای ترانک، سه راهی جای پریز 2 واحدی، 3 واحدی، مسدودکننده‌ها و… اشاره کرد.

راهنمای خرید آنلاین از برند PARS TRUNK

پس از انتخاب از محصولات مورد نظر برند پارس ترانک، گزینه افزودن به سبد خرید را انتخاب نمایید. پس از تکمیل خرید بر روی اقدام به پرداخت کلیک کنید و مراحل پرداخت را انجام دهید.

در نهایت با استفاده از کارت‌های اعتباری صورتحساب آن را پرداخت کنید. درخواست شما برای بخش فروش، انبارداری و سپس ارسال کالا فرستاده می‌شود.

محصولات خریداری شده شما در کمترین زمان ممکن، توسط همکاران ما به آدرس شما ارسال خواهد شد.

در صورت ایجاد هر گونه اشکال در روند خرید آنلاین با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید: 02166347691 یا 02166347581

قیمت محصولات پارس ترانک

قیمت هر محصول در زیر آن درج شده است، اما در صورت ایجاد هر گونه ابهام در مورد قیمت‌ها و اطلاع از موجودی با شماره های فوق تماس بگیرید.

فروشگاه نت ران تمام سعی خود را به کار گرفته است تا تجهیزات شبکه را با پایین‌ترین قیمت و دریافت کمترین سود ممکن به دست مشتریان گرامی برساند.

به دلیل نوسان بازار قیمت برخی از محصولات درج نشده است، برای دریافت قیمت روز محصولات پارس ترانک با بخش فروش تماس حاصل فرمایید. 02166347691 یا 02166347581