نمایش 1–24 از 124 نتیجه

تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید

لوازم جانبی دوربین مداربسته

رابط دوربین مداربسته سانل مدل SN-CBK634

تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید

لوگوی برند سانت Sunellمعرفی شرکت سانل

 در سال 1997 شرکت سانل در شنزن چین، با هدف تولید محصولات امنیتی و حفاظتی تاسیس شد. فعالیت اصلی این شرکت تولید محصولات امنیتی و نرم افزارهای ثبت نصاویر بوده است.

سانل رتبه سوم صادرات در دوربین‌‌های شبکه را در چین دارد و محصولات خود را در یزرگترین نمایشگاه در سراسر دنیا ارایه کرده است.

این برند به عنوان یکی از معتبر‌ترین برندهای سیستم‌های امنیتی در چین محسوب می‌شود. بسیاری از مراکز مالی، شعب بانکی، فررودگاه‌ها و اماکن استراتژیک حفاظتی از دوربین‌های این برند برای موارد امنیتی استفاده می‌کنند.

خط تولید محصولات HONEYWELL و FLIR آمریکا برعهده برند سانل است که HONEYWELL در رتبه اوّل و FLIR در رتبه ششم جهان در سیستم‌های امینتی است.

محصولات تولیدی سانل

از تولیدات این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

دوربین‌های مداربسته تحت شبکه

دستگاه‌های NVR، DVR

دوربین‌های مداربسته ptz دوربین‌های مداربسته HD

راهنمای خرید آنلاین از Sunell

پس از انتخاب از محصولات مورد نظر برند سانل، گزینه افزودن به سبد خرید را انتخاب نمایید. پس از تکمیل خرید بر روی اقدام به پرداخت کلیک کنید و مراحل پرداخت را انجام دهید.

در نهایت با استفاده از کارت‌های اعتباری صورتحساب آن را پرداخت کنید. درخواست شما برای بخش فروش، انبارداری و سپس ارسال کالا فرستاده می‌شود.

محصولات خریداری شده شما در کمترین زمان ممکن، توسط همکاران ما به آدرس شما ارسال خواهد شد. در صورت ایجاد هر گونه اشکال در روند خرید آنلاین با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید: 02166347691 یا 02166347581

لیست قیمت برند Sunell

فروشگاه اینترنتی نت ران تمام سعی خود را به کار گرفته است تا تجهیزات برق و شبکه را با پایین‌ترین قیمت و دریافت کمترین سود ممکن به دست مشتریان گرامی برساند. برای اطلاع از قیمت هر محصول از سانل با شماره‌های فوق تماس بگیرید.