زیمنس | Siemens

هیچ محصولی یافت نشد.

زیمنس
زیمنس شرکت چند ملیتی در سال 1847 در برلین آلمان تاسیس شد. فعالیت اصلی شرکت در چهار بخش انرژی، صنعتی، پزشکی و زیرساخت‌های شهری بخش‌بندی می‌شود. کارکنان این شرکت با 360 هزار نفر در سراسر جهان در 190 کشور مختلف فعالیت دارند. زیمنس یکی از بزرگترین شرکت‌های صنعتی در جهان است که به طور تخصصی به تولید اتوماسیون‌های صنعتی پرداخته است. نخستین و طولانی‌ترین خط تلگراف بین برلین تا فرانکفورت را این شرکت ساخته است.
محصولات شرکت زیمنس
این شرکت به تولید محصولات متنوع پرداخته است. محصولات این شرکت به شرح زیر است:

تجهیزات مخابراتی و نورپردازی
لوازم خانگی
انواع قطار
تجهیزات تولید برق
سیستم‌های خودکارسازی
اتوماسیون صنعتی
تجهیزات پزشکی 
سامانه‌های اعلام حریق

راهنمای خرید آنلاین از برند Siemens
پس از انتخاب از محصولات مورد نظر برند زیمنس، گزینه افزودن به سبد خرید را انتخاب نمایید. پس از تکمیل خرید بر روی اقدام به پرداخت کلیک کنید و مراحل پرداخت را انجام دهید. در نهایت با استفاده از کارت‌های اعتباری صورتحساب آن را پرداخت کنید. درخواست شما برای بخش فروش، انبارداری و سپس ارسال کالا فرستاده می‌شود. محصولات خریداری شده شما در کمترین زمان ممکن، توسط همکاران ما به آدرس شما ارسال خواهد شد.
در صورت ایجاد هر گونه اشکال در روند خرید آنلاین با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید: 02166347691  یا 02166347581
لیست قیمت برند Siemens
فروشگاه اینترنتی نت ران تمام سعی خود را به کار گرفته است تا تجهیزات برق و شبکه را با پایین‌ترین قیمت و دریافت کمترین سود ممکن به دست مشتریان گرامی برساند. برای اطلاع از قیمت هر محصول از برند زیمنس با شماره‌های فوق تماس بگیرید.