دودمان | Dudman

نمایش دادن همه 18 نتیجه

معرفی شرکت دودمان

شرکت دودمان در سال 1347 به عنوان اولین تولیدکننده انواع پروفیل، کانال، درب و پارتیشن از جنس P.V.C در ایران تحت لیسانس شرکت Connecticut ایتالیا فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد. داکت دودمان از محصولات مهم این برند است.

دودمان

این محصولات دارای ویژگی‌های از قبیل مقاومت در برابر رطوبت، حرارت و برودت، سبک و قابل شستشو، تنوع در رنگ، نصب سریع و آسان در کمترین زمان و ... است. این ویژگی‌ها سبب تمایز این محصولات با سایر محصولات در برندهای دیگر شده است.

محصولات تولیدی برند دودمان

این شرکت به تولید محصولاتی متنوع و با کیفیت در این زمینه پرداخته است.

محصولات دودمان به شرح زیر است:

  • کانال‌ها (داکت)
  • پوشش سقف پوشش دیوار (ساده و چاپی)
  • درب و پارتیشن
  • انواع پروفیل‌های مورد مصرف صنعتی

راهنمای خرید آنلاین از برند Doudman

پس از انتخاب از محصولات مورد نظر برند دودمان، گزینه افزودن به سبد خرید را انتخاب نمایید. پس از تکمیل خرید بر روی اقدام به پرداخت کلیک کنید و مراحل پرداخت را انجام دهید.

در نهایت با استفاده از کارت‌های اعتباری صورتحساب آن را پرداخت کنید. درخواست شما برای بخش فروش، انبارداری و سپس ارسال کالا فرستاده می‌شود.

محصولات خریداری شده شما در کمترین زمان ممکن، توسط همکاران ما به آدرس شما ارسال خواهد شد. در صورت ایجاد هر گونه اشکال در روند خرید آنلاین با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید: 02166347691  یا 02166347581

لیست قیمت برند Doudman

فروشگاه اینترنتی نت ران تمام سعی خود را به کار گرفته است تا تجهیزات برق و شبکه را با پایین‌ترین قیمت و دریافت کمترین سود ممکن به دست مشتریان گرامی برساند.

برای اطلاع از قیمت هر محصول از برند دودمان با شماره‌های فوق تماس بگیرید.