حریم خصوصی

نت‌ران مسئله‌ی حریم شخصی و خصوصی کاربران را بسیار مهم می‌داند؛ بنابراین، برای خرید، درج نظرات و یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت، از شما کاربران می‌خواهد که اطلاعات موردنیاز را به ما ارائه بدهید تا خدماتی امن و شایسته را در اختیارتان قرار بدهیم.
اگر می‌خواهید محصولی را انتخاب کنید و سفارش بدهید، بدیهی است که آدرس، شماره تلفن و ایمیل‌تان را نیاز داریم و با توجه به این‌که تمامی امور کاری نت‌ران به‌صورت قانونی و بر اساس قوانین تجارت الکترونیک انجام می‌پذیرد و در طول مسیر خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی الزامی است.
بر این نکته تاکید می‌کنیم که آدرس ایمیل و شماره تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، از نظر ما یگانه آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری تلقی می‌گردد و همه‌ی ارتباطات بین ما و شما از طریق آن‌ها صورت خواهد گرفت؛ و اگر موارد فوق به‌صورت کامل و قابل‌قبول ثبت نشده باشد، طبیعتا نت‌ران برای اطمینان از درست بودن و حتمی بودن ثبت سفارش، می‌تواند خواهان اطلاعات تکمیلی از مشتری باشد.
مشتریان مجاز هستند که نام، آدرس و شماره تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند. ما نیز بر اساس همان اطلاعات، سفارش مذکور را ارسال خواهیم کرد.
نکته‌ی دیگر این‌که این احتمال وجود دارد که نت‌ران برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی، از برخی اطلاعات دریافت‌شده از سمت شما استفاده کند. این اطلاعات، علاوه‌بر موارد اشاره‌شده در بالا که بعد از ایجاد حساب کاربری از شما می‌گیریم، شامل مواردی هستند که طی استفاده از وب‌سایت نت‌ران جمع‌آوری می‌شوند: نوع دستگاه، زبان و نوع سیستم عامل دستگاه شما، جست‌وجوهای انجام‌شده در وب سایت و نتایج انتخاب‌شده، مدت و بازه‌های استفاده شما از نت‌ران، اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور شامل آدرس پروتکل اینترنت (IP)، نوع شبکه و نوع و نسخه مرورگر، و روز و ساعت رخدادها.
هر سایتی این درخواست را از شما می‌کند که از طریق مرورگر، فایلی به نام کوکی برای ایجاد شود. این فایل، به سایت امکان ذخیره‌ی بازدید‌های شما و متناسب کردن آن‌ها را می‌دهد. البته اگر دوست داشته باشید، می‌توانید کوکی را از داخل مرورگر خودتان غیرفعال کنید.
ما این اطلاعات را در زمینه‌های مرتبط با مطالعه‌ی علت گزارش خطا و بهبود اشکالات سیستمی و تجربه‌ی کاربری در هنگام استفاده از وبسایت نت‌ران و نیز تحقیقات بازاریابی و ارائه‌ی خدمات و پیشنهادات خرید، جمع آوری می‌شود. ما این اطلاعات را به‌گونه‌ای استفاده می‌کنیم که به‌طور مستقیم به یک شخص حقیقی معین ربط پیدا نکند.
نت‌ران متعهد می‌شود که با توسل بر پروتکل، سرور و توان لایه‌های امنیتی خود و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، نهایت تلاش خود را به‌کار بگیرد تا از اطلاعات شما مراقبت کرده و از دسترسی‌ غیرمجاز به آن‌ها جلوگیری کند. مبرهن است که مسئولیت هر گونه تخلف در این زمینه، به شخص یا اشخاص متخلف ربط داشته و نت‌ران حق اعتراض و پیگیری را برای خود محفوظ می‌دارد.
نت‌ران هویت شخصی کاربران را کاملا محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آن‌ها را به هیچ فرد یا سازمان دیگری انتقال نمی‌دهد؛ مگر با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور که موظف گردد در اختیار مراجع دارای صلاحیت قرار بدهد. در این نوع شرایط، نت‌ران موظف به جبران هیچ‌گونه خسارتی نیست. علاوه بر این، کاربران نیز، با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب‌سایت نت‌ران، حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده‌اند.
طبیعتا نت‌ران همانند بسیاری از وب‌سایت‌ها، برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه،برای اعضای خود ایمیل یا پیامک ارسال می‌کند. ممکن است نخواهید که این‌گونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها را دریافت کنید. بنابراین، می‌توانید عضویت دریافت خبرنامه‌ی نت‌ران را در پروفایل خود لغو کنید. در صورت لغو نکردن، حق اعتراض نسبت به ارسال ایمیل، پیامک و یا نوتیفیکیشن را از خود سلب کرده‌اید.
نت‌ران صرفا از طریق شماره ‌50002015992573 اقدام به ارسال پیامک (SMS) وضعیت پردازش سفارش، برگزاری رویدادها، انواع خدمات و سرویس‌های ویژه برای کاربران و مشتریان خود می‌کند. دقت داشته باشید که این سامانه‌ها، مخصوص ارسال پیامک است. پس بدیهی است که نمی‌توانید از طریق آن‌ها به ما پیام‌ بدهید.
شماره‌ی 09010000201 را هم برای نظرسنجی از کاربران عزیز در نظر گرفته‌ایم.
با توجه به این موضوع، ما ارسال هر گونه پیامک با نام نت‌ران از سوی هر شماره‌ی دیگری را تخلف آشکار و بهره‌وری منفی و غیرقانونی از نام نت‌ران می‌دانیم. درخواست داریم که در صورت دریافت پیامکی که از سوی شماره‌های متعلق به ما نبود، جهت پیگیری قانونی آن را به آدرس Info@netran.net اطلاع دهید.
ما مثل هر سایت دیگری در مسیر قانون حرکت می‌کنیم. پس این احتمال وجود دارد که نظرهای ارسالی شما کاربران عزیز را جهت التزام به رعایت قوانین وب‌سایت، ویرایش کنیم. از سویی، اگر نظری جزو مصادیق محتوای مجرمانه باشد، نت‌ران این حق را دارد که از اطلاعات ثبت‌شده جهت پیگیری قانونی استفاده کند. لطفا توجه داشته باشید که با ثبت‌نام در نت‌ران، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آن‌ها در چارچوبی که خدمت‌تان گفته شد را به نت‌ران می‌دهید و پس از این، نمی‌توانید نسبت به این موضوع اعتراض کنید.
کاربر عزیز! لطفا اطلاعات خود شامل نام کاربری و رمز عبور را برای دیگران فاش نکنید. چرا که مسئول آن خود شما خواهید بود. پیشنهاد می‌دهیم که اگر شماره تلفن همراه و یا خط آن را به فرد دیگر واگذار کردید، بلافاصله اقدام به تغییر آن در پروفایل‌تان کنید.
در صورت عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر، خود وی مسئول خسارات احتمالی خواهد بود و بنابراین حق هیچ‌گونه ادعا علیه نت‌ران را نخواهد داشت.

در صورت وجود هر گونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.
تلفن تماس و فکس:
021-66347581
021-66347691

دفتر مرکزی:
تهران، میدان فاطمی، خ شهید گمنام، خ مظفری‌خواه، پ 26