داکت و ترانک سوپیتا – معرفی شرکت سوپیتا و بررسی محصولات آن

سوپیتا - SOUPITA

داکت و ترانک سوپیتا – معرفی شرکت سوپیتا و بررسی محصولات آن

 

سوپیتا

معرفی شرکت سوپیتا

شرکت ایرانی تولیدی و صنعتی سوپیتا در سال 1362 در شهرصنعتی البرز تاسیس گردید.  سوپیتا فعالیت خود را با تولید ظروف بادی و سپس تولید لوله های پی وی سی آغاز نمود. فعالیت در زمینه های مختلف از جمله  صنایع ساختمانی ، برق ، حمل و نقل و مرغدار ی از دیگر  زمینه های کاری این شرکت بوده و می باشد. تولید داکت 2 و 2.5 برای اولین بار در ایران شروع گسترش کار این شرکت بود .

با تغییرات صورت گرفته در هیات مدیره شرکت در بهمن ماه سال 1384 شرکت اقدام به افزایش تنوع محصولات با بالاترین کیفیت، قیمت مناسب و همچنین تغییر طراحی بسته بندی های خود نمود . ازمهمترین محصولات ارائه شده می توان به تولید ترانک در سایز های 50*80 ، 50*100 و 50*150 پارتیشن و کلیه قطعات جانبی آن ها برای اولین بار در ایران اشاره نمود که دارای کیفیت بسیار بالا و مطابق با استاندارد های جهانی می باشد.

طراحی نوع جدید درب داکتها جهت استحکام در سایزهای بالا ، تغییر نوع پرس در داکتهای شیاردار و نصب پارتیشن ترانک ها بر روی داکتهای 6 و 9 از دیگر قابلیتهای محصولات این شرکت می باشد .
این شرکت با در اختیار داشتن یکی از مدیران متخصص و موفق با داشتن نزدیک به نیم قرن سابقه درخشان در امر قالبسازی ، ساخت ماشین آلات و تولید ، آمادگی خود را جهت ساخت انواع قالب و تولید محصول اعلام می دارد .امید است بتوانیم در کنار یکدیگر کشور را از واردات محصولات خارجی بی نیاز سازیم.

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات در مورد انواع داکت و ترانک دارید لطفا به مقاله معرفی انواع داکت و ترانک ما مراجعه فرمائید.

محصولات شرکت سوپیتا

انواع داکت سوپیتا

    1. داکت ساده سوپیتا

داکت ساده سوپیتا در شاخه های دو متری می باشد و از اندازه ۱۰ * ۱۰ میلی متر تا ۶۰ * ۹۰ میلی متر می رسد. این نوع داکت ها در انواع ساده، چسب دار و طرح چوب تولید می شوند و از کیفیت مناسبی برخوردارند.

    2. داکت شیاردار سوپیتا

داکت شیاردار سوپیتا در شاخه های دو متری عرضه می شود و از اندازه ۳۰ * ۳۰ تا ۶۰ * ۹۰ می باشد. این نوع داکت در رنگ های سفید، طوسی و آبی تولید می شود.

    3. داکت زمینی

داکت زمینی در شاخه های دو متری عرضه می شود. و دارای ابعاد ۱۲ * ۵۰ تا ۲۰ * ۹۰ و در رنگ های سفید، خاکستری و همچنین طرح چوب می باشد.

انواع ترانک سوپیتا

     1. ترانک 50*150

ترانک 50*150 سوپیتا در دو طرح ساده و طرح چوب در شاخه های دو متری و بسته بندی شش شاخه ای عرضه میگردد و در انواع درب پهن، برای استفاده در مسیرهای اصلی عبورکابلها، و درب دو تکه، جهت نصب دو ردیف پریز یا سگمنت های شبکه می باشد. ترانک 50*150

     2. ترانک 80*50

ترانک 80*50 سوپیتا در دو رنگ سفید و طرح چوب در شاخه های دو متری عرضه می شوند و مناسب محل هایی با حجم کابل کم می باشند . این نوع ترانک در بسته بندی های 20 متری ، 10 شاخه 2 متری می باشند .

    3. ترانک 100*50

ترانک 100*50 سوپیتا در دو طرح سفید و طرح چوب در شاخه های دو متری عرضه می شوند و مناسب محل هایی با حجم کابل کم می باشند . این نوع ترانک در بسته بندی های 20 متری ، 8 شاخه 2 متری می باشند .

متعلقات ترانک

متعلقات ترانک شامل پارتیشن، سه راهی، زانوی تخت، زانوی داخل، زانوی خارج، قطعه اتصال، بست انتهایی، ماژول های 45*45 یک، دو و سه خانه می شود که همه این موارد را شرکت سوپیتا تولید میکند.

تجهیزات برق و شبکه

تجهیزات برق و شبکه این شرکت شامل انواع پریز (در رنگ های سفید، قرمز، سبز، نارنجی و طرح چوب)، کلید باریک و پهن، شاسی باریک و پهن، قاب باریک و پهن کیستون، کادر فلزی چنگکی، باکس روکار، نگهدارنده کابل، باکس کفی ۱۸ ماژول و پچ پنل می شود.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه