داکت و ترانکینگ سوپیتا – معرفی شرکت سوپیتا و بررسی محصولات آن

معرفی شرکت سوپیتا

شرکت ایرانی تولیدی و صنعتی سوپیتا در سال 1362 در شهرصنعتی البرز تاسیس گردید. این شرکت فعالیت خود را با تولید ظروف بادی و سپس تولید لوله های پی وی سی آغاز نمود. فعالیت در زمینه های مختلف از جمله  صنایع ساختمانی ، برق ، حمل و نقل و مرغدار ی از دیگر  زمینه های کاری این شرکت بوده و می باشد.

تولید داکت 2 و 2.5 برای اولین بار در ایران شروع گسترش کار این شرکت بود .
با تغییرات صورت گرفته در هیات مدیره شرکت در بهمن ماه سال 1384 این شرکت اقدام به افزایش تنوع محصولات با بالاترین کیفیت، قیمت مناسب و همچنین تغییر طراحی بسته بندی های خود نمود .
ازمهمترین محصولات ارائه شده می توان به تولید ترانکینگ در سایز های 50*80 ، 50*100 و 50*150 پارتیشن و کلیه قطعات جانبی آن ها برای اولین بار در ایران اشاره نمود که دارای کیفیت بسیار بالا و مطابق با استاندارد های جهانی می باشد.
طراحی نوع جدید درب داکتها جهت استحکام در سایزهای بالا ، تغییر نوع پرس در داکتهای شیاردار و نصب پارتیشن ترانکینگ ها بر روی داکتهای 6 و 9 از دیگر قابلیتهای محصولات این شرکت می باشد .
این شرکت با در اختیار داشتن یکی از مدیران متخصص و موفق با داشتن نزدیک به نیم قرن سابقه درخشان در امر قالبسازی ، ساخت ماشین آلات و تولید ، آمادگی خود را جهت ساخت انواع قالب و تولید محصول اعلام می دارد .
امید است بتوانیم در کنار یکدیگر کشور را از واردات محصولات خارجی بی نیاز سازیم.

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات در مورد انواع داکت و ترانکینگ دارید لطفا به مقاله معرفی داکت و ترانکینگ ما مراجعه فرمائید.

محصولات شرکت سوپیتا

انواع داکت سوپیتا

داکت ساده سوپیتا:

داکت ساده سوپیتا در شاخه های دو متری می باشد و از اندازه ۱۰*۱۰ میلیمتر تا ۶۰*۹۰ میلیمتر می رسد. این نوع داکت ها در انواع ساده، چسب دار و طرح چوب تولید می شوند و از کیفیت مناسبی برخوردارند.

داکت و ترانکینگ سوپیتا - انواع داکت ساده سوپیتا

داکت شیاردار سوپیتا:

داکت شیاردار سوپیتا در شاخه های دو متری عرضه می شود و از اندازه ۳۰*۳۰ تا ۶۰*۹۰ می باشد. این نوع داکت در رنگ های سفید، طوسی و آبی تولید می شود.

 

داکت و ترانکینگ سوپیتا - داکت شیاردار سوپیتا

داکت زمینی:

داکت زمینی در شاخه های دو متری عرضه می شود. و دارای ابعاد ۱۲*۵۰ تا ۲۰*۹۰ و در رنگ های سفید، خاکستری و همچنین طرح چوب می باشد.

 داکت و ترانکینگ سوپیتا - داکت زمینی سوپیتا

انواع ترانکینگ سوپیتا

ترانکینگ 150×50:

ترانکینگ 50*150 سوپیتا در شاخه های دو متری و بسته بندی شش شاخه ای عرضه میگردد و در انواع درب پهن، برای استفاده در مسیرهای اصلی عبورکابلها، و درب دو تکه، جهت نصب دو ردیف پریز یا سگمنت های شبکه می باشد.

داکت و ترانکینگ سوپیتا - ترانکینگ 50*150 سوپیتا

ترانکینگ 80×50:

ترانکینگ 80×50 سوپیتا در شاخه های دو متری و بسته بندی ده شاخه ای عرضه می شود.

داکت و ترانکینگ سوپیتا - ترانکینگ 80x50 سوپیتا

ترانکینگ 100×50:

ترانکینگ 100×50 سوپیتا در شاخه های دو متری و بسته بندی هشت شاخه ای عرضه می شود.

ترانکینگ 100x50 سوپیتا - داکت و ترانکینگ سوپیتا

متعلقات ترانکینگ:

متعلقات ترانکینگ شامل پارتیشن، سه راهی، زانوی تخت، زانوی داخل، زانوی خارج، قطعه اتصال، بست انتهایی، ماژول های 45*45 یک، دو و سه خانه می شود که همه این موارد را شرکت سوپیتا تولید میکند.

تجهیزات برق و شبکه:

تجهیزات برق و شبکه این شرکت شامل انواع پریز (در رنگ های سفید، قرمز، سبز، نارنجی و طرح چوب)، کلید باریک و پهن، شاسی باریک و پهن، قاب باریک و پهن کیستون، کادر فلزی چنگکی، باکس روکار، نگهدارنده کابل، باکس کفی ۱۸ ماژول و پچ پنل می شود.

داکت و ترانکینگ سوپیتا - باکس توکار سوپیتا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X