روش های ارسال

[vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

روش های ارسال کالا نت ران

 

روش های ارسال تهران

 

1) پیک موتوری 

این نوع ارسال مخصوص شهر تهران بوده و برای آن  دسته از سفارشات مناسب می باشد که قابل حمل با موتور می باشند . هزینه این نوع ارسال را میتوانید به صورت آنلاین پرداخت کرده و یا هنگام تحویل کالا هزینه را پرداخت کنید .

 

2) وانت بار 

ارسال از طریق وانت بار مناسب سفارشات از قبیل رک های ایستاده ، ترانک ، داکت و سفارشات دیگر در حجم بالا می باشد ، هزینه ی ارسال از طریق وانت را میتوان به صورت آنلاین یا حضوری پرداخت کرد . 

 

ارسال رایگان شهر تهران

 

1) کلیه ی کابل های شبکه 

2) تجهیزات پسیو بالای    150 هزار تومان    (کالا های قابل حمل با پیک موتوری )

3) تجهیزات دیگر بالای     400 هزارتومان    ( کالا های قابل حمل با پیک موتوری )

4) سفارشات بالای          1 میلیون تومان    ( تمامی کالاها )

 

 

2) روش های ارسال  شهرستان ها و استان ها

 

1) پست پیشتاز 

در صورت انتخاب این نوع ارسال ، کالا از طریق پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد . مدت زمان این نوع ارسال حداکثر 3 روز کاری می باشد و هزینه ی آن از طریق تماس تلفنی از فروشگاه آنلاین تجهیزات شبکه نت ران به شما اطلاع داده می شود .

 

2) پست سفارشی 

در این نوع از ارسال کالا از طریق پست سفارشی ارسال می شود . تفاوت پست سفارشی در مدت زمان تحویل سفارش و قیمت آنها می باشد ، زمان این نوع ارسال حداکثر 7 روز کاری بوده و از  هزینه کمتری نسب به پست پیشتاز دارا می باشد . هزینه از طریق تماس تلفنی از فروشگاه آنلاین تجهیزات شبکه نت ران به شما اطلاع داده می شود . 

 

3) تیپاکس

ارسال کالا از طریق تیپاکس سریع تر از پست بوده و در صورت انتخاب ، مشتریان شهرستان می توانند از این نوع ارسال سفارش استفاده کنند . هزینه این نوع ارسال به صورت پس کرایه بوده و بعد از تحویل کالا  پرداخت می شود .

 

4) باربری یا پایانه مسافربری 

در ارسال از طریق باربری مشتریان می توانند باربری مورد نظر خود را در توضیحات سفارش ذکر کرده و یا می توانند از باربری های معرفی شده نت ران استفاده کنند . 

به صورت خودکار مبلغ 15 هزار تومان ( این مبلغ نسبت به حمل بار میتواند متغیر باشد ) برای حمل بار تا باربری یا پایانه مسافربری به این نوع ارسال افزوده می شود . 

 

  • فروشگاه تجهیزات شبکه نت ران همیشه در نظر داشته تا بهترین خدمات را به مشتریان عزیز خود ارائه دهد تا بتواند رضایت مشتریان را جلب نماید در این راستا از مشتریان گرامی درخواست می شود با همکاری هر چه بیشتر با فروشگاه آنلاین تجهیزات شبکه نت ران  بتوانبم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کنیم .

 

  • کلیه سفارشاتی که تا ساعت 14 هر روز ثبت شوند در همان روز ارسال می شوند . 

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]

X