درباره ما

شرکت نت ران پس از ۳ سال فعالیت و انجام بیش از ۱۰۰ پرژوه موفق از سطوح خرد تا پروژه های کلان در حوزه های مختلف مانند مشاوره در امور نصب و تجهیز، ایجاد و بهینه سازی زیرساخت شبکه، پشتیبانی شبکه و راه اندازی کلیه ی خدمات شبکه موفق شده است تا با شناخت کامل خواست مشتری و توانایی ارائه راه حل مناسب امر مهم مشتری مداری را به جای آورد.


تحقیق و توسعه

با توجه به تخصصی بودن خدمات و پیشرفت روز افزون تکنولوژی تیم نت ران خود را ملزم به به روز بودن اطلاعات می داند. بر همین اساس تمامی خدمات شرکت نت ران همواره به روز می باشد که نت ران را از سایر متخصصین این حوزه متمایز می کند.

پشتیبانی و خدمات تخصصی

هدف اصلی شرکت نت ران مشتری مداری است. از پایه های اصلی مشتری مداری ارائه خدمات و پشتیبانی تخصصی است که تیم فنی نت ران پس از سالها تجربه حرفه ای و کسب شناخت از کسب و کار شما بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می دهد.

مشتری مداری

شرکت نت ران مشتری مداری را همواره امری واجب می داند و با توجه به نیاز مشتری، بودجه پروژه و امکانات موجود بهترین خدمات را به شرکت ها، سازمان ها و نهاد ها ارائه می دهد.

توسعه کسب و کار

پس از کسب سالها تجربه قطعا با بسیاری از شرکت های هم صنف و همکار شما همکاری داشته ایم. به همین دلیل میتوانیم ادعا کنیم که با ارائه مشاوره و خدمات نوین قطعا کسب و کار شما را توسعه می بخشیم.

تیم ما


احسان نعنایی

مدیرعامل و متخصص شبکه

حسین هنرمند

---

میثم نعنایی

متخصص شبکه

حسام منصوری

برنامه نویس

نیما مقدم

---

ماهان اصغری

متخصص شبکه